امروز: دوشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - 15 October 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 303709
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶
دسته: دولت
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز ؛

رژیم آخوندی یا مدیریت لیبرال های غرب زده؟!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ واژه «رژیم آخوندی» اسم رمز عملیات روانی وفریب از سوی پروپاگاندای رسانه ای_تبلیغاتی معاندین و برخی از مزدوران داخلی آنها برای بد بینی وایجاد فاصله مردم با نهاد روحانیت دینی ، بصیر وانقلابی کشور است که بعد از شکست های فراوان در فتنه های گوناگون از ملت ایران ، مورد استفاده قرار می گیرد. 
حقیقت مسلم و واقعیت غیر قابل انکار ، تاثیر گذاری مقتدرانه روحانیت دینی ، شجاع و عالم به مسائل روز دنیا بر اراده ملت متدین ایران اسلامی است که به شدت مورد توجه تئوری پردازان وطراحان جنگ نرم تزویر ودروغ دشمن برای ایجاد بد بینی بین مردم قرار گرفته است.
نکات مهم در این پروسه که باید مورد توجه قرار بگیرد ؛:
 
1_ هرچند معنی و ومفهوم کلی آخوند با روحانیت یکی است و در طول تاریخ هم با عنوان دانشمند و عالم دینی به مردم معرفی شده است اما در دوران حکومت پهلوی ، عامدانه معنی و مفهوم واژه «آخوند» را گسترده تر نموده و با تحت تاثیر قرار دادن و کاستن حرمت ان بین جامعه کما بیش از آخوند به معنی استهزاء وتخریب مورد استفاده قرار می گرفته است.
البته از واقعیت هایی مشهود هم نباید به سادگی عبور نمود که مزید بر علت شده است تا دستگاه های رسانه ای دشمن ، از واژه اخوند به عنوان برگ برنده ای برای ایجاد فاصله بین مردم با نهاد روحانیت ، حد اکثر بهره برداری را بنمایند ، از جمله :
_ ترجیح منافع شخصی وباندی از سوی برخی از خواص ملبس به لباس روحانیت که در جریان انقلاب بروز وظهور پیدا نمودند ، بجای منافع دینی و آحاد جامعه که به عنوان نمونه می توان به فرار برخی از خواص معمم از کشور و خوش رقصی آنها برای دشمنان ملت ایران در انسوی آبها نام برد. یا عده ای که از انقلابی گری پشیمان شده ویا آیت اللهی که با هزینه های اهدائی از انگلیس 10 ها شبکه ماهواره ای راه اندازی نموده است و.... ویا مشهود ترین ان در لباس روحانیت و کسوت انقلابی گری وخواص انقلابی ، در طول دوران انقلاب چنان فاصله ای مادی ومالی با مردم گرفته است که به یک شخص اشرافی مرفه بی درد تبدیل شده است  و در حالی که مردم در معیشت روزمره ، بیکاری ، رکود و تورم گرفتارند این اشخاص در خانه های مجلل ومیلیادری در رفاه کامل زندگی می کنند .
 
2_ بعد از دوران دفاع مقدس ، در پروسه  انتخابات وبر اساس دموکراسی بی نظیردر دنیا،  که آزادانه وبا رای آحاد مردم صورت گرفت ، 4 رئیس دولت را تجربه نموده ایم که 3 تن از انها روحانی بوده اند که اتفاقا هر سه انها متفق بر رویکرد سیاسی ، اقتصادی وفرهنگی اجتماعی همسو ، اصلاح طلب ومتمایل بر مسلک لیبرالی غربی کشور را مدیریت کرده ودر نتیجه شرایط حال حاضر کشور محصول اجرای برنامه های نزدیک به 21 سال انها ، مرحوم هاشمی رفسنجانی 8 سال ، محمد خاتمی 8 سال و حسن روحانی نزدیک به 5 سال می باشد .
 
3_ البته با حصول این واقعیت ها ، سه دوره 8 ساله مدیریت کشور از سوی شخصیت های روحانی و به آن وضعیت نا بسامان اقتصادی ، سیاسی وفرهنگی اجتماعی حال حاضرکشور را اضافه کنیم ، بدون تردید فضای هجمه وتخریب دشمنان را با دستان خود ، انهم بر علیه روحانیت که تنها نقش بی بدیل راهنمایی و رهبری جامعه را از قبل از انقلاب تا کنون بر عهده داشته است ، به وجود اورده ایم که البته ظواهر امر نشان می دهد تمامی این رخداد ها ، فقط یک هدف را برای هجمه وتخریب دشمنان برجسته نموده است وان نیست جز تخریب رهبری مقتدر و مظلوم نظام ، برخی شخصیت های دلسوز ومردمی وبرخی از نهادهای موثر ومقتدر چون بسیج و سپاه به بهانه مسائل اقتصادی ومعیشتی ومشکلات عدیده امروزکشور با اسم رمز و واژه «رژیم آخوندی»!!.
 
4_ البته که آنچه غیر قابل کتمان وچشم پوشی است ، ناکارآمدی و ناتوانی مدیریت های لیبرالی وغرب گرایانه است که از سوی 3 رئیس جمهور ملبس به لباس روحانی در دستور کار قرار گرفته شده است ؛ مرحوم هاشمی رفسنجانی ، محمد خاتمی وهم اکنون حسن روحانی و شروع فاصله طبقاتی بین جامعه فقر وغنی و نجومی تر شدن دارایی و سرمایه درصد ناچیزی از وابستگان اجرایی کشور ، فقیر تر شدن جامعه محرومین ومستضعفین ، گسترده شدن دامنه فساد ، رانتخواری ، تبعیض وبی عدالتی ، رکود وتورم وبیکاری و ... از زمان ریاست جمهوری مرحوم هاشمی رفسنجانی وادامه ان تا امروز.
و برخورداری از زندگی اشرافی ورفاهی دست نیافتنی برای مردم از سوی مسئولان وعلی الخصوص مسئولانی که مفتخر به کسوت روحانیت هستند و .... که این خود می تواند به روند عملیات روانی دشمن در این زمینه کمک نماید.
5_ حال بجای اینکه مسئولان اجرایی کشوردر دوره های گوناگون که بخاطر ناکارآمدی وناتوانی ، مسبب وضعیت موجود هستند و البته با رای مردم انتخاب شده اند ، شفاف و روشن پاسخگو افکار عمومی و هجمه های مکرر دشمنان باشند، دستانی ناپاک ومشکوک وبا هزینه های سر سام اور ، در تلاش هستند که این تقصیر ها را به روحانیت اصیل و انقلابی ودلسوز کشور نسبت دهند . دست هایی که در صددند رهبر معظم انقلاب ، روحانیت دلسوز ومردمی و بسیج وسپاه پاسداران پر تلاش وایثار گر را که تمام راه های نفوذ دشمن و فتنه های مکرر انها را با شکست مواجه کرده اند و اقتدار ، امنیت و آرامش کنونی کشور در منطقه پر آشوب ، از سایه سر اینها است را مسبب وضعیت کنونی معرفی نموده و فاصله بین مردم و رهبری بوجود بیاورند تا بتوانند برنامه های تخریبی وفتنه های بعدی را ، بدون هیج دغدغه ای در کشور مدیریت نمایند .
 
اما نکته ای که در این رابطه وبرای تنویر افکار عمومی بارها ذکر شده است ومجدد ذکر می شود ، این حقیقت است که رهبر انقلاب مدام ومکرر به مردم و دولت ها توصیه ها وتذکراتی در زمینه باید ها و نباید ، بخصوص در رابطه با رسیدگی به وضعیت اقتصادی کشور ، معیشتی مردم ، رونق کسب وکار ، اشتغال و دوری از حاشیه های سیاسی و از همه مهمتر توجه به تولید داخلی وبخصوص اقتصاد مقاومتی می دهد که متاسفانه از سوی انها بعضا نادیده گرفته می شود و چون روئسای جمهور مستقیم از سوی مردم انتخاب می شوند و رهبری نظام و ولایت فقیه بر خلاف ان چیزی که دشمنان قسم خورده این مردم ونظام اسلامی روی ان مانور می کنند وبا هجمه وتخریب فراوان ایشان را دیکتاتور می نامند در عمل نشان می دهد که این مردم هستند که در نهایت بر تعیین سرنوشت خود مختارند ورهبر انقلاب هیج وقت نظرات خود را به مردم تحمیل نمی کند.
 


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 6367

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید