امروز: چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 17 October 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 303187
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۰:۱۴
دسته: دولت
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز ؛

یک سوال از آقای رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ مردانه پاسخ دهید ، اگر در زندگی شخصی شما ، قرار دادی ، درست مثل معامله ای که در برجام با کشورهای 1+5 انجام دادید ، وشما به همه تعهدات تان عمل کردید وطرف مقابل به قول خودتان دبه نمود ، آیا باز هم اسرار به تداوم ان مذاکره ، حتی با نقض فاحش ان توسط یکی از اصلی ترین طرف های درگیر ،  خواهید داشت؟!!.
 
بدون هیج تردیدی نه آقایان رئیس جمهور محترم "حسن روحانی" و نه رئیس سازمان انرژی اتمی عزیز کشور "علی اکبر صالحی"، که هیج شخص حقیقی و حقوقی هم در زندگی شخصی خود حاضر به چنین ریسکی نخواهد بود!!.
 
چرا که هیج عقل سلیمی به این تعامل و قرارداد که شما به تعهدات خود عمل کنید و طرف مقابل دبه کند ، به عنوان برد- برد نگاه نمی کند و قطعا در کمترین زمان ممکن به فکر جبران مافات خواهد بود .
 
اکنون ملاحظه کنید ، ایران اسلامی و باحسن نیت کامل ، به تمامی تعهدات خود ، جلو تر از زمان موعد مقرر ،  با تایید نهادهای نظارتی بین المللی ، در چارچوب برجام به خوبی عمل نموده است ، اما در عوض ، آمریکا که به قول یکی از مسئولان مربوطه ، شریک اصلی این قرار داد بوده است ، بارها نقض فاحش برجام نموده و به بهانه های مختلف تحریم های تازه تری بر علیه ملت وکشور ایران اعمال نموده است و طرف های دیگر این توافق ، بخصوص انگلیس ، فرانسه وآلمان ، ضمن دبه نمودن های بیجا ، اساسا بخاطر ترس از جریمه های تحریم های ثانویه از سوی خزانه داری آمریکا ، که قبلا هم گریبان برخی شرکت های اروپایی را گرفته بود ، به هیج عنوان حاضر به انجام تعهدات خود بخصوص تعاملات بانکی با ایران نخواهند بود.
 
 
حال مسئولان عزیز برای لحظه ای هر چند کوتاه ، در خلوت خود ، در رابطه با مقوله برجام و اتفاقاتی که در این زمینه در حال رخ دادن است ، منافع کشور را جای منافع شخصی خود قرار داده و ببینند چه تصمیمی به ذهنشان خطور خواهد کرد؟!
 
و به نظر شما مخاطبین عزیز ، مسئولان خدوم و پر تلاش کشور ، در مواجهه با این نقض عهد ها ، که منافع کشور و ملت ایران را هدف قرار داده است ، چه باید بکنند؟!!
 
 
 


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 1831

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید