امروز: دوشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - 15 October 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 303181
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۲۳:۵۱
دسته: شخصیت ها
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز؛

سردار خلبان دکتر محمد باقر قالیباف ؛: درختی که4سال میوه نداد،هرگز ثمر نمیده!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ این جمله به یاد ماندنی را که یادتان هست؟! در یکی از مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری برای دوره دوازدهم بود که دکترمحمد باقر قالیباف به حسن روحانی و صد البته برای تنویر افکار عمومی نسبت به برجام ، گفت : ‏«درختی که4سال میوه نداد،هرگز ثمر نمیده»
 
منهای اینکه دم سردار قالیباف گرم که واقعا تفسیری بلند بالا را در قالب یک جمله ی کوتاه ، بسیار عامیانه و قابل فهم، خلاصه نمود که این روزها بیش از هر زمان دیگری اثبات به حقیقت پیوستن آن ، برای مردم قابل هضم ودرک شده است.
 
برجام ی که از سوی دولت حسن روحانی ، با خوش بینی والبته صرفا به منظور عبور کشور از معضلات متعددی که به خاطر تحریم های ناجوان مردانه دنیای سلطه ، بر کشور ومردم تحمیل شده بود ، با تمام توان پیگیری می شد!.
 
اما امروز، بعد از به کرسی نشستن رهنمود های برجامی رهبر معظم انقلاب ، که امریکا غیر قابل اعتماد است و به آینده برجام خوش بین نیستند ، علاوه بر نقض برجام وتعهداتی که امریکا در قبال ان داشت و از طرفی ، طرف های اروپایی هم خیلی به انجام تعهدات برجام ی خود پایبند نبوده ونیستند ، متاسفانه در خبر ها آمد که کشور چین هم ، حساب بانکی ایرانیان در ان کشور را مسدود نموده است که با احتساب این واقعیت های برجام ی ، عملا به گفته سردار دکتر محمد باقرقالیباف که گفته بود : ‏«درختی که4سال میوه نداد،هرگز ثمر نمیده»  درعمل رسیده ایم !! که عقلا و عرفا به نظر می رسد دولت عزیز دوازدهم ، می بایست ؛
1_ ازدکتر قالیباف بخاطر محقق شدن پیش بینی برجامی که با ساده ترین زبان عامیانه ، مسئله را بیان نمودند ، تقدیر شود!.
 
2_ رئیس جمهور محترم وعزیز جناب حسن روحانی ، نسبت به این موضوع و حاشیه های مربوطه که بعضا با توهین به منتقدین همراه بود ، از مردم عذر خواهی نموده و از این پس ، در صورت تداوم زیرکی غرب و اروپا نسبت به برجام ، این توافق را به موزه سپرده و هنوز که دیر نشده است با تمام توان به توان جوانان کشور و تولید داخلی "اقتصاد مقاومتی" همت ورزد . 
 


+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 2209

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید