امروز: دوشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - 15 October 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 302760
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۲۲
هشدارنیوز ؛

مصطفی تاج زاده به سوابق و عیب وایرادات خود بیاندیشد تا دُرّ افشانی برای مردم انقلابی!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ این فعال افراطی و فتنه گر اصلاح طلب که سابقه فتنه گری های زیادی در طول دوران انقلاب دارد ، مادامی که حتی نمی تواند فرزندان خود را تربیت اسلامی و قرآنی کند!! و یا حد اقل از کینه ورزی وعناد با ملت ایران در انسوی آبها ، آنها را بر حذر دارد ، در حالی که خود یکی از انقلابیون تند رو اَوان انقلاب بود وبعد پشیمان شده است ، چگونه به خود اجازه می دهد در باره آراء ملتی سخنان تشویش کننده بگوید که پای انقلاب وارزشهای ان همیشه ایستاده اند؟!!
 
از یادداشت ، توئیت و مواضع کوتاه وبلند ایشان ، با هر کمیت وکیفیتی که بگذریم ، که الحق به واسطه سست عنصری ومتزلزل بودن شخصیتی وی ، باید بگذریم ، حقایقی در رابطه با ایشان موجود است که تیتر وار به ان می پردازیم وامید است مردم متوجه باشند در پس این سخنان روزانه ومداوم ایشان چه می گذرد؟!!
 
مصطفی تاج زاده اخیرا از بسته بودن دست روحانی با وجود 24 میلیون رای سخن گفته است که این خود عناد وکینه ورزی این جریان فکری را بر علیه آرمان های انقلاب به وضوح نشان می دهد. وی در نظر دارد با این جمله ناتوانی دولت روحانی را گردن کسان یا نهادهای دیگری بیاندازد که در این مدت به شدت دست ایشان را برای اجرای برنامه هایش باز گذاشته بودند ، تا جایی که تمام ماهیت وآبروی خود وجریان اصلاح طلب واعتدال را سر برجامی گذاشت که این روزها مرگ تدریجی را تجربه می کند.
 
واما حقایقی پیرامون جناب مصطفی تاج زاده :
 
اول ؛ تاج زاده که در انجمن اسلامی دانشجویان در ایالت کالیفرنیا آمریکا و گروهک فلق عضو فعال بود ، بعد از انقلاب به عضویت سازمان مجاهدین انقلاب در امده ودر همان روزها بعد از اینکه حضرت امام خمینی "ره" دستور بر انحلال این سازمان می دهد ، ایشان وبهزاد نبوی با دستور امام مخالفت می کنند. 
 
دوم ؛ در جریان تقلب وتخلفات گسترده انتخابات مجلس ششم سال 78 ، زمانی که معاون سیاسی وزارت کشور بود ، با شکایت افرادی چون مهدی کروبی، هاشمی رفسنجانی، رحمانی، محتشمی پور و حزب کارگزاران و چند نامزد دیگربه شورای نگهبان ، به انفصال از خدمات دولتی محکوم شد ولذا اولین متقلب ومتخلف انتخاباتی آقای تاج زاده و همفکران ایشان در کشور بوده اند. تخلفاتی نظیر "«مغایرت تعداد تعرفه‌ها و برگ‌های رأی، وجود آرایی که دارای مهر نظارت نیستند، آرایی با دو خط، مغایرت تعداد آرای مردم داخل صندوق با بازشماری مجدد، فقدان فرم که باید داخل صندوق باشد، پارگی لفاف صندوق‌ها، نبودن لاک و مهر بر روی برخی از صندوق‌ها»" وعجیب ترین نکته  در این زمینه ، حکم مشاور ارشد رئیس دولت اصلاحات برای فرد منفصل شده از خدمات دولتی است که نشان دهنده حرکت بر مدار قانون از سوی برخی از مدعیان قانون مداری است.
 
سوم ؛ نقش غیر قابل انکار این عنصر فتنه گر در قائله کوی دانشگاه در 18 تیر 78 که معاون سیاسی وقت وزیر کشوردر دولت اصلاحات بود. وی به فتنه گرانی که درِ وزارت کشور را از جا در اورده بودند گفته بود که چرا به اینجا آمده ودرِ اینجا را در اورده اید در حالی که ما با شما هستیم وشما باید بجای دیگری حمله کنید و درِ انجا را در اورید و . ...
 
چهارم ؛ حضور فعال در فتنه ای که قرار بود در شهر خرم آباد سال 79 سازمان دهی شود وبا هوشیاری مردم پوزه آنها به خاک مالیده شد.
 
 
پنجم ؛ حضور و مشارکت در مرکز فرماندهی فتنه 88  که به برخی از خیانت های همفکرانش اعتراف نموده است .
 
 
ششم ؛ تحرکات وتحریکاتی درآبان ماه سال 90 برای تشویش اذهان عمومی وبرهم زدن آرامش و امنیت جامعه به بهانه حصر سران فتنه ، طراحی برنامه ای مبنی بر اعتراضات مردمی در دوشنبه های اول هر ماه که با اعتراض محسن سازگارا دیگر معاند فراری روبرو شد که مدعی بود طرح ایشان را مصطفی تاج زاده دزدیده ودر حال  پیاده نمودن است که به هر حال از سوی مردم وبا هوشیاری هرچه تمام تر این فتنه با شکست مواجه شد. 
 
 
هفتم ؛ فتنه سال 92 یا انتخابات 92 که مصطفی تاج زاده از زندان با ارسال نامه ای به دنبال تشویش اذهان عمومی بود که در ان نامه اورده بود : شورای نگهبان پیشاپیش در حال هموار نمودن راه پیروزی نامزد مورد حمایت خود است!! وی در ان نامه ادعا کرده بود که دارند ، میزان رای ملت است را با میزان رای حاکمیت است عوض می کنند . البته ناگفته نمایند این عنصر پلشت وباری به هر جهت ، خود اولین فردی بود که در زندان سر صندوق انتخابات حاضر شد ورای داد . مردم دیدند تمام رفتارهای این افراد وجریانات سیاسی انها جز برهم زدن آرامش مردم و منحرف نمودن آنها از واقعیت ها هدف دیگری ندارد وبا ان همه اتهامات  ودروغ پردازیها بعد از شمارش آرا ، نامزد انها رای آورد.
 
 
هشتم ؛ ایشان که مهر فتنه گری و تخلف در انتخابات بر پیشانی اش کاملا واضح و نمایان است ،پس از آزادی از زندان ، عده ای از خواص سیاسی که همیشه مدعی قانون مداری هستند ، به دیدار وی می روند که نام افرادی چون ، فریدون ،برادر رئیس جمهور که این روزها در گیر مفاسد مالی است که به قید ضمانت آزاد است وآقای صفدر حسینی ، نجومی بگیر دولت یازدهم  وبرخی افراد دیگراز جریان اصلاحات به چشم می خورد که البته این دیدار پر معنی در خود نکته های عبرت آموز وبصیرت زایی مستتر دارد .
 
 
نهم ؛ شنیده ها حکایت از این دارد که مصطفی تاج زاده از سازمان تروریستی منافقین هم حمایت می کرده است ، وی که علاقه زیاد و افراطی به شریعتی و سازمان مجاهدین خلق داشته است در جایی می گوید : «به شدت تحت تأثیر شریعتی بودیم و همین طور تحت تأثیر مجاهدین خلق .» وی همچنین درجایی دیگر در دفاع از مجاهدین خلق و انتقاد از برخورد با این جریان تروریستی می گوید:«معتقد به سرکوب آنها نبودیم؛ به یک رقابت سیاسی جدی معتقد بودیم.»
 
 
دهم ؛ علی فلاحیان، وزیر اطلاعات دولت هاشمی، درباره‌ تاج‌زاده می‌گوید: «تاج‌زاده را من آدم خوبی می‌دانستم. تا شاگرد «شیخ‌الاسلامی» در دانشگاه شد و تحت تأثیر او قرار گرفت. او هم به شدت طرفدار رضا شاه بود و علناً هم اظهار می‌کرد. بعد از آن من به «تاج‌زاده» به دیده‌ شک نگاه می‌کنم.»
 
 
یازدهم ؛ توبه کردن تاج زاده از انقلابی بودن ، وی با انتشار یادداشتی با عنوان «پدر، مادر، ما باز هم متهمیم»! نسبت به سوابق و مواضع خود در دهه اول انقلاب اسلامی اعلام برائت کرده است! وی در این نوشته به نفی اقدامات نظام اسلامی پرداخته و با سیاه نمایی از عملکرد انقلاب اسلامی از آن دوران به عنوان لکه‌های تاریک تاریخ یاد می‌کند و اعلام می‌دارد باید «تکلیفمان را با لکه‌های تاریک تاریخ خودمان مشخص کنیم؟!» وی حکومت اسلامی در عصرغیبت و نظریه تشکیل نظام اسلامی مبتنی بر نظریه ولایت‌فقیه را نیز نفی می کند.
 
 
دوازدهم ؛ مصطفی تاج زاده در مقاله ای تحت عنوان ژاپن اسلامی یا کره شمالی به نه گفتن به شعار "آمریکا هیج غلطی نمی تواند بکند" افتخار می کند.
 
 
سیزدهم ؛ آیا بهتر نیست این عنصر خود فروخته و ناتوان در پرورش اعضاء خانواده خود ، قبل از اینکه نسبت به مسائل مهم کشور مواضع دروغین وبی اهمیت بگیرد ، به مسائل خانوادگی خود بپردازد که در تراز خواص کشور حتی غیر انقلابی نیست؟!
به عنوان نمونه همسر ایشان در مطلبی از زنان روسپی تقدیر نموده ودر همان نوشته  به ارزشهای انقلاب هجمه وارد می کند
یا نمونه ای دیگر ، در حالی که فرزندان این مرز بوم همیشه در جهت حفظ اقتدار ، امنیت و آرامش کشور جان خود را فدا کرده وهمیشه حاضر به جان فشانی هستند ، اما حتی برای کسب روزی حلال خود شبانه روز به دنبال شغلی آبرو مند هستند ونمی یابند ، چگونه دختر والبته داماد ایشان در بد ترین حالات ممکن ، انقلابی بودن بخورد به سرشان ، اما بدون رعایت شئونات اسلامی ، در انسوی آبها ، مشغول خیانت ، خباثت ونامردی به این ملت مظلوم ومتعهد هستند؟!!  
آیا بهتر نیست آقای مصطفی تاج زاده بجای مواضع عناد ورزانه وتشویش کننده اذهان ، به مردم توضیح دهد ، چه لقمه ای به فرزند خود داده است که اینگونه در قبال انقلاب وکشور ایران دست به خیانت و خباثت می زند؟!
علی طباطبایی داماد مصطفی تاج‌زاده و عاطفه تاج زاده  که مدیر و فعالیت افراطی در تلویزیون رسا در مالزی داشتند وصرفا بر علیه آرمان ها وارزشهای انقلاب برنامه تولید می کردند که البته به علت عدم استقبال مردم  تعطیل شد و از ان پس در کانادا وبا حمایت وزارت خارجه این کشور به فعالیت های مشکوک روی اوردند ، موضوعی است که اقای تاج زاده قبل از هر موضع گیری باید به ملت ایران توضیح دهد. 
 بماند مسائل دیگر وتصاویری از انها که واقعا غیر قابل انتشار است .
 
 
امید است ملت رشید ایران نسبت به این رفتارها ومواضع تنش زا این افراد با آگاهی وبصیرت بیشتری مواجه نمایند ، چرا که اساسا قابل فهم نخواهد بود ، افرادی که تمام عیش و نوش انها در انسوی آبها است ،در حالی که مردم در تامین نان شب  وهزینه بیماری های خود در مانده اند ، رکود ، تورم ، بیکاری خون وعرقشان را یکی کرده است ، این افراد بی درد از یک زندگی اشرافی ومرفه برخوردار و سرمایه ودارایی انان هزاران میلیارد می باشد ، اما با مواضعشان دست از سر این مردم بر نمی دارند.
 


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 2289

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید