امروز: دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 20 November 2017

آخرین اخبار

پنجره

«همه چی عادیه!» در جشنواره فیلم فجر!
ستارخان چگونه سردارمشروطه شد؟
جلسه مشترک فرماندهی کل قوا با فرماندهان نظامی و مسئولان دولتی
بازدید رهبر انقلاب از روستای زلزله زده کوئیک
ناوگروه ارتش پاکستان در بندرعباس پهلو گرفت
کد خبر: 301065
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۰:۵۵
دسته: شخصیت ها
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز ؛

صادق زیبا کلام مصداق بارز آزادی بیان در ایران!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ دنیای سلطه از ابزار عدم آزادی بیان در ایران برای فشار بر علیه جمهوری اسلامی و بهانه ای برای تحریم های جدیدتر در حال بهره برداری است .
در این جبهه ضد ایرانی ، تلاش و فعالیت خود فروخته های وطنی در خارج و داخل کشور با عناوین مختلف سیاسی و از طریق داد وفریادهای رسانه ای مبنی بر عدم آزادی بیان واندیشه ،غیر قابل انکار والبته قابل توجه است.
اما صادق زیبا کلام ، استاد دانشگاه تهران که خود را به صراحت لیبرال وغربزده معرفی می کند ، به واسطه موضع گیری های متضاد و متناقض ، اما آزادانه اش در رسانه های داخلی وخارجی ، ناخواسته مصداق بارزی بر رد این ادعا ها است که در ایران آزادی بیان وجود ندارد که به نمونه هایی از آن اشاره می کنیم :
اول ؛ صادق زیبا کلام با عنوان استاد دانشگاه در ایران که تمام فعالین سیاسی ، رسانه ای ومجازی با فعالیت های رسانه ای_مجازی و همچنین موضع گیری های شاذ وی آشنا هستند ، از جمله اینکه ایشان در آزادی کامل از داخل کشور «تهران» اجازه مصاحبه و گفتگو با رسانه های ضدانقلاب همچون بی بی سی فارسی ، صدای آمریکا «voa» ، دویچه وله ، رادیو فردا ، شبکه های ماهوره ای سلطنت طلب و ... را دارد . صادق زیبا کلام در مصاحبه های خود هر چه می خواهد باب دل ضد انقلاب ، می گوید وآزادانه در کشور به فعالیت های پاچه خوارانه خود در قبال غرب ادامه می دهد.
دوم ؛ این استاد غرب زده دانشگاه «صادق زیباکلام» در اثبات آزادی بیان ، حتی پا را فراتر از عرف آزادی بیان در اروپا و آمریکا گذاشته وبا رسانه های داعشی و وهابیت به گفتگو می پردازد که از این دسته می توان به گفتگوی مکرر ایشان با شبکه ماهواره ای کلمه ، نور و توحید ، المستقبل و ... اشاره نمود که تصورش هم غیر قابل باور است ، اما این اتفاق افتاده وکماکان در حال رخد دادن است.
سوم ؛ تولید محتواهای سفارشی برای برخی رسانه های زنجیره ای داخلی به ازای مبالغی که خیلی خطوط قرمزکشور برایش مهم نیست و بدلیل همین آزادی که ایشان قابلیت استفاده از ان را دارد ، علی رغم تناقضات وتضادهایی که در نوشته هایش مشاهده می شود ، باز هم سفارشات زیادی به ایشان سپرده می شود .
 
علی ایحال با همه این حقایق نسبت به آزادی بیان در کشور ، بخصوص مصادیقی مانند مصاحبه ها وموضع گیری های صادق زیبا کلام که درسطور فوق اشاره شد که در هیج جای دنیا مشابه ان دیده نمی شود ، اما در کمال تعجب وشگفتی هر چه تمامتر ، وی در برخی از نوشته هایش به تاسی از اربابان آمریکایی اروپایی خود ، نسبت به بهانه و گزک  "عدم آزادی بیان" در ایران ، سخنانی را بر زبان یا به رشته تحریر در اورده است که به نوعی دادن گرا به اربابانش برای فشار بیشتر به ایران ارزیابی میشود که به عنوان نمونه می توان به توئیت مضحک و مسخره وخالی از اطلاعات درست ومبنائی حضور کامران نجف زاده در نیویورک اشاره کرد . هر چند از ایشان با توجه به نوع رفتارها وشخصیتی که دارا است ، نباید خیلی به دل گرفت ، اما صادق زیبا کلام است و خود هم بعضا معترف به تناقضات و اشتباهات خنده دارخود نیز می باشد.
لازم به ذکر است که صادق زیبا کلام در جریان سخنرانی ترامپ در سازمان ملل ، زمانی که از سوی روزنامه زنجیره ای شرق سفارش یادداشتی با محتوای تعریف و تمجید از حضور حسن روحانی در جریان سخنرانی ترامپ می شود ، این استاد دانشگاه ونویسنده چیره دست ، هنوز هیج اطلاعاتی از ان سخنرانی  وکمیت وکیفیت ان نداشته است ، صرفا به خاطر تایید یک خبرنگار که حسن روحانی در ان جلسه حتما حضور خواهد داشت ، جلو جلو یادداشت خود را می نویسد و مضحک تر از ان ، روزنامه شرق مطلب را منتشر می کند که  بعد از ساعت ها مشخص می شود حسن روحانی قبل از سخنان ترامپ صحن سازمان ملل را ترک کرده بود. 
البته گفته شد صادق زیبا کلام قبل از سخنرانی ترامپ آن یادداشت را نوشته است و گفته می شود اکثر یادداشت های موضعی این استاد دانشگاه به همین ترتیب وقبل از رخداد های گوناگون نوشته شده و کمی زودتر همیشه اماده انتشار است.
 


+ 5
مخالفم - 0

بازدید: 394

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید