امروز: یکشنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 22 April 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 300568
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵
هشدارنیوز ؛

استاندارد دوگانه ، رسالت پروپاگاندای رسانه های اصلاح طلبی!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ هجمه رسانه ای جریان اصلاحات در حادثه کشته شدن دختر بچه ای در یکی از پارک های تهران یا فرود آمدن ساختمان پلاسکو و حواشی پیرامون این رخداد ها را که تیتر یک رسانه های زنجیره ای با طعم «قالیباف استعفا» شده بود را که فراموش نکرده اید؟!! آنجایی که تمام اولویت رسانه ای کشور در مطالبات مردم مظلوم ، مبنی بر معضلات اشتغال ، معیشت و ...  را تحت شعاع قرار داده بود!.
 
اما در همان ایام ، تصادف دو قطار مسافربری که به کشته شدن بیش از 40 نفر بیگناه انجامید یا حوادثی از این دست که روزانه جان افرد بیگناه را در جاده های کشورمی گرفت ، از چشم رسانه های غیرتی «قالیباف استعفا» به سادگی آب خوردن افتاد وآب از آب تکان نخورد.
 
واما امروز هم شاهد حادثه وحشت ناک آتش سوزی میدان نفتی رگ سفید در خوزستان هستیم که بر اساس اخباری که در این زمینه منتشر شده است 2 کشته و4 زخمی به همراه داشته است.
آنچه که مایه تاسف والبته تعجب مردم است ، بی تفاوتی جریان رسانه ای اصلاحات با حجم گسترده ای از زنجیره ای های پر صر و صدا که گویا تنها اولویت آنها تخریب رقبا در هر شرایطی است و لذا نسبت به این حادثه غمبار هم طبق روال مسموع ، چون ممکن است به ناکارآمدی وناتوانی مدیریتی طیف سیاسی همسو وحاکم بیانجامد ، دریغ از یک وا مردما و استعفا استعفا در تیتر رسانه های مزبور.
 تا انجایی که مسئولان مربوطه ، حتی پاسخ درستی در زمینه اینکه چه وقت و چگونه این سوختن منابع ملی را که کما کان در حال آتش سوزی است متوقف خواهند نمود نداده اند!!.
 
حال ببینید اگر این اتفاق با ریاست حجت الاسلام رئیسی یا مدیریت دکتر قالیباف به وقوع می پیوست ، این جماعت رسانه های زنجیره ای چه الم شنگه و غوغایی که بپا نمی کردند؟!!
 


+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 473

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید