امروز: شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - 21 July 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 292235
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۲۰:۲۵
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

رشته های جدید ورزش های همگانی نیازمند ساماندهی است

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، سید احمد هاشمی امشب در مجمع عمومی سالانه هیئت ورزش همگانی استان یزد که با حضور رئیس فدراسیون هیئت ورزشهای همگانی و مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد، اظهار داشت: رشته های جدید بسیاری هر سال به ورزش های همگانی اضافه می شود که برای بسیاری از آنها مربی و مدرس وجود ندارد.

وی عنوان کرد: این رشته ها باید ساماندهی شود و اجرای رشته هایی ابلاغ شود که با تجهیزات، امکانات و آموزش های استانها همخوانی داشته باشد.

هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه ورزش همگانی باید آحاد افراد جامعه را زیر پوشش قرار دهد، افزود: در ورزشهای همگانی به جانبازان و معلولان توجه نشده است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی استان یزد بیان کرد: ورزش همگانی در  حال حاضر بیشتر روی دوچرخه سواری و کوهپیمایی متمرکز است که این رشته ها مناسب حال معلولان، جانبازان و بسیاری دیگر از اقشار جامعه نیست.

هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود از همراهی رسانه ها برای فرهنگ سازی و آموزش ورزش های همگانی قدردانی و اظهار امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت رسانه ها بتوانیم شاهد ترویج بیش از پیش ورزش همگانی در استان یزد باشیم.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.mehrnews.com/news/4112198/رشته-های-جدید-ورزش-های-همگانی-نیازمند-ساماندهی-است
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید