امروز: دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 01 June 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 290955
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶
هشدارنیوز ؛

قوه قضائیه جبهه خودی است یا جبهه مقابل؟!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ دستگیری دو برادر ، یکی برادر رئیس جمهور دیگری برادر معاون اول رئیس جمهور فعلی به اتهام فساد ورانتخواری ، شاید اقدامی انقلابی بود که خیلی قبل تر در برخورد با دانه درشت ها می باید ازسوی قوه قضائیه در دستور کار قرار می گرفت که البته الحمد الله هر چند دیراما بعد از برخورد با مفسدین نجومی وغارت گران بیت المال نظیر مه آفرید ها وبابک زنجانی ها دستگیری معاون اول و یکی از معاونین دولت احمدی نژاد "دولت سابق" و .. شروع شد .
 اما ورود به حیاط خلوت دانه درشت ها بدون تردید ، بدون هزینه نیست و اطاق فکر جریان فساد و برخورداران از این سفره پهن شده را بیکار نخواهد گذاشت و از این رو است که شاهد به راه انداختن جوی موهن ، تخریبی وشایعه پراکن از سوی آنان هستیم که نوک حمله آنها ، قوه قضا وبخصوص شخص ریاست آن حضرت آیت الله آملی لاریجانی می باشد. 
هجمه "جاسوسی دختر رئیس قوه قضائیه" وجعل سندهای من در اوردی از سوی رسانه ی معاند "آمدنیوز" که مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد و از سویی دامن زدن به این تهمت های بی پایه واساس از سوی برخی قلم به دستان اجاره ای داخلی و انتشار ان در رسانه های زنجیره ای در کنار موجی از پرداختن رسانه های ضد انقلاب نظیر صدای امریکا وبی بی سی و البته موضع گیری های خارج از عرف و منفعت طلبانه وسیاسی برخی از مسئولان کشور، که این اقدام انقلابی قوه قضائیه را سیاسی ویا شخصی معرفی نمودند ،!  به روشنی از درستی راهی حکایت دارد که قوه قضائیه در برخورد با مفسدین دانه درشت انتخاب کرده است ، اقدامی که بدون تردید موجی از خوشحالی والبته امید در بین مردم ایران به وجود خواهد آورد.
اقدامات انقلابی قوه قضا در برخورد با مفسدین دانه درشت ، می طلبد که نه تنها تک تک افراد جامعه به حمایت این قوه بپا خیزند که منطق برگرفته از ارزشها وآرمان های انقلاب هم حکم می کند که سایر قوات و نهادهای مسئول در کشور همراه و همسو با قوه قضائیه در تحقق بر قراری عدالت و مبارزه با مفاسد که از اصول انقلاب بود هم قدم باشند.
 
متاسفانه اما مشاهده می شود مسئولی که باید در کنار نهاد مبارزه با فساد قرار بگیرد که مطالبه اکثریت جامعه است ، از هر  موقعیت و فرصتی برای تخریب اقدمات ضد فساد قوه قضائیه و وارد نمودن شبهات سیاسی وشخصی نسبت به این امر قانونی وشرعی استفاده می نماید ، مسبب ایجاد تردید در افکارعمومی و از سویی ذهنیت عموم را به سمت تقابل دو قوه سوق می دهد . قواتی که عملا می بایست در جهت دفاع از منافع مردم در مقابله با تضییع کنندگان حقوق ملت در یک جبهه و سنگرقرار بگیرند و به مقابله با تهدیدات مالی ، معیشتی وجانی آحاد جامعه بپردازند وزمینه آرامش وامنیت فکری و روانی نفوس را مهیا کنند .  
در همین رابطه رئیس قوه قضائیه در سخنانی تاکید نمود که اگر قرار باشد با مفاسد مبارزه کنیم وهر مسئولی بنا برمنافع خود این برخورد های قانونی را سیاسی وشخصی جلوه دهد که سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و این سخن رئیس قضا کاملا عقلی و منطقی و برحق است واینکه چرا برخی از مسئولان تمکین نمی کنند سوالی است باید به دنبال پاسخش در منافع شخصی ، سیاسی وباندی به جستجو پرداخت .
لازم به ذکر است که کشور ما از ثروتمند ترین کشورهای دنیا است واین پذیرفتنی نیست که مردم مظلوم با این شرایط سخت ومشقت بار به زندگی طاقت فرسا ادامه دهند در حالی که معدود افرادی در کشور به واسطه برخورداری از رانت ها و روابط خاص و آقازادگی از زندگی اشرافی بهره برده واز ان نامشروع تر این که مشخص است وهمه می دانند این سرمایه ودارایی های نجومی را از غارت بیت المال  کسب نموده اند و اگر بنا باشد با آنها برخورد شود ، رفتار وموضع گیری های شاذ برخی از مسئولان ، شرایط برخورد با مفسد ومفسدین را سخت ترو پر هزینه نماید . 
حال با توجه به تمام واقعیت ها ، سوالی که مطرح است ، قوه قضائیه از جبهه خودی است یا طرف مقابل؟!! 
 


+ 5
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 748

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید