امروز: دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 23 July 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 266014
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

ظریف فردا برای ارائه برنامه‌هایش به فراکسیون نمایندگان ولایی می‌آید

خبرگزاری فارس: ظریف فردا برای ارائه برنامه‌هایش به فراکسیون نمایندگان ولایی می‌آید

حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی درر گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به برنامه نشست فراکسیون نمایندگان ولایی با وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم گفت: فردا یکشنبه 22 مردادماه 96 وزرای پیشنهادی خارجه و نیرو در ساعت 6:45 دقیقه با حضور در جلسه فراکسیون برنامه‌های خود را به اعضای فراکسیون ارائه می‌کنند و ساعت 18 نیز وزرای پیشنهادی صنعت و دادگستری با حضور در فراکسیون ضمن ارائه گزارش، به نقطه نظرات نمایندگان پاسخ می‌دهند.

وی افزود: همچنین در روز دوشنبه 23 مردادماه، وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های کشور و آموزش و پرورش از ساعت 6:45 دقیقه با حضور در جلسه فراکسیون برنامه‌های خود را ارائه می‌کنند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهارداشت: وزرای پیشنهادی اقتصاد، نفت و فرزهنگ و ارشاد اسلامی نیز ساعت 6:45 دقیقه روز سه‌شنبه 24 مردادماه میهمان فراکسیون نمایندگان ولایی خواهند بود و برنامه‌های خود را ارائه خواهند کرد.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: همچنین در روز چهارشنبه 25 مرداد وزرای اطلاعات و جهاد کشاورزی ساعت 6:45 دقیقه در فراکسیون حاضر شده و ضمن ارائه برنامه‌های خود به نقطه نظرات و سوالات پاسخ خواهند داد و در روز پنج‌شنبه 26 مردادماه وزرای پیشنهادی ورزش و جوانان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ساعت 6:45 دقیقه صبح در فراکسیون حاضر شده و برنامه‌های خود را ارائه خواهند کرد.

وی در پایان با بیان اینکه تمامی جلسات فراکسیون در محل کمیسیون تلفیق برگزار می‌شود، گفت: با سایر وزرای پیشنهادی در هفته قبل جلسه فراکسیون برگزار شده است.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13960521000835
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید