امروز: جمعه, ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 15 December 2017

آخرین اخبار

پنجره

فعالیت ۱۱ هزار قاضی در کشور/ جذب ۵۴۰۰ نیروی قضایی در ۶ سال گذشته
«انصارالله» اتهامات آمریکا درباره تجهیز این جنبش به موشک‌های ایرانی را رد کرد
نوبخت: هر خانه 3 بیکار دارد؛ بری ایجاد شغل باید سوخت را گران کنیم
انتصاب بانوان در شهرداری افزایش می یابد
برخی ارقام جداول لایحه بودجه ۹۷ با هم جور در نمی‌آید + سند
کد خبر: 265848
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۹:۱۳

جای بیمار قلبی بیمارستان است یا شهرداری تهران؟

به گزارش هشدارنیوز، روزنامه زرد آفتاب یزد، امروز صفحه اول خود را برای شهردار جدید تهران رپرتاژ کرده بود. در این میان، تصویر سیاه و سوخته شهر تهران به همراه دو ضربان قلب از نکات جالب توجه این رپرتاژ است.

 تصویر سیاه و سوخته  شهر تهران در این روزنامه مطلب تازه ای نیست و به تیتر روتین رسانه های اصاح طلب در چند سال اخیر تبدیل شده است، اما قرار گرفتن ضربان قلب بر سر تهران موضوعی است که نیاز به کنکاش دارد.

تنقاض و تضاد این عکس در واقع آنجایی است که نجفی به عنوان یک قهرمان و سوپرمن برفراز قله های البرز با قلبی پر انرژی برای درمان ایست قلبی تهران به میدان آمده است؛ این درحالی است که محمدعلی نجفی کمتر از 4 سال قبل بخاطر مشکلات قلبی و ناتوانی مدیریتی از ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استعفا داده بود.

جدای از اینکه آیا نجفی در آن زمان به دولت روحانی و افکار دروغ گفته یا نه، این سوال باقی است که وی چگونه با قلبی بیمار مدیریت سازمانی را بر عهده می گیرد که گستردگی وظایف و مقیاس جغرافیایی آن تقریبا برابر چند کشور حوزه خلیج فارس است.

به نظر می رسد بد نباشد که شهردار محترم و اعضای شورای شهر این نگرانی که ممکن است بیماری وی حادتر شده و مسئولیت شهر به نیابت از وی در اختیار مجموعه جریان اصلاح طلب قرار بگیرد، توضیح دهند و مشخص کنند که آیا آمدن نجفی با شرایط خاص سال 92 یک مسئولیت نیابتی است یا ....

اگر مسئولیت وی نیابتی و صوری باشد از همین الان باید فاتحه تهران را خواند و مرثیه ای برای غارت تهران توسط جناح اصلاح طلب را سرود و اگر نیابتی نباشد باید آقای نجفی این نگرانی را بزودی برطرف کنند...

 تصویر متن استعفای نجفی از میراث فرهنگی در بهمن سال 92+ 3
مخالفم - 0

بازدید: 169

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید