امروز: پنج شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 17 August 2017

اخبار برگزیده

پنجره

60 درصد از مردم ایران هیچ وقت کار نمی کنند + نمودار
وزارت کار مقصر اصلی حادثه پلاسکو شناخته شد
سه چالش خطرناک برای ایران کدامند؟
پروژه مشغول سازی مردم کی تمام می‌شود؟
عمق فاجعه طلاق در زمین آقایان روحانی و لاریجانی ها

اشتراک خبر نامه

آخرین اخبار

فهرست نویسنده

اطلاعیه ها

کد خبر: 264845
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
نه نلسون ماندلاست، نه مهندس مهدی بازرگان!!

روحانی نه خاتمی است و نه هاشمی!!

به گزارش هشدارنیوز  ,پس از معرفی اعضای کابینه جدید به مجلس شورای اسلامی، شیب انتقادات اصلاح طلبان و حتی افراد نزدک به آیت الله هاشمی به حسن روحانی سرعت بیشتری پیدا کرده است.

به نقل از جهان نیوز؛ در تازه ترین این انتقادات صادق زیبا کلام از تئورسین های جناح دو خرداد در گفتگوی با سایت نزدیک به سید حسن خمینی اظهارات صریح تری در انتقاد و ماهیت اقدامات اخیر روحانی به زبان آورده است.

صادق زیبا کلام به جماران درخصوص نقاط قوت و ضعف کابینه  پیشنهادی روحانی گفت: من هیچ نقطه قوتی در کابینه نمیبینم، اما در عین حال نمی شد خیلی هم انتظار داشته باشم که حسن روحانی کابینه ای غیر این معرفی کند. به هر حال میدانیم که حسن روحانی، حسن روحانیست. روحانی نه خاتمی است، نه هاشمی رفسنجانی است، نه نلسون ماندلاست، نه مهندس مهدی بازرگان است، روحانی روحانیست و بنابراین باید سطح انتظارات و توقعاتمان از او به همان میزانی باشد که این کابینه را معرفی کرده است. تاسف آور است که یک زن در این کابینه نیست، با توجه به اینکه نیمی از این 24 میلیونی که به ایشان رای داده اند، زنان بوده اند؛ تاسف آور است که یک کرد، یک اهل سنت در این کابینه نیست. اما اگر روحانی کسی بود که کرد و اهل سنت و زنان را وارد کابینه میکرد، آن موقع اسمش حسن روحانی نمیشد، اسمش می شد محمد مصدق[!!]. بنابراین باید بپذیریم روحانی همین است.

زیبا کلام افزود: حقوق شهروندی فقط یک دکور و مشتی از کلمات زیبا نیست که خانم دکتر امین زاده بیاید و بنویسد  آقای روحانی در مدرسه بخواند. ما باید این ها را بگوییم، شما باید این ها را بنویسید که روحانی های بعدی نتوانند هرکاری دلشان خواست انجام دهند.+ 1
مخالفم - 0

منبع: http://armanpress.ir/fa/news/57928/روحانی-نه-خاتمی-است-و-نه-هاشمی
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید