امروز: شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 October 2017

آخرین اخبار

اشتراک خبر نامه

پنجره

توسعه کشور با مشارکت سازمان های مردم نهاد شتاب می گیرد
نشست رسانه ای اولین نمایشگاه هنر موسیقی ایران
طبق گفته معاون پارلمانی رئیس‌جمهور فردا وزرای پیشنهادی به مجلس معرفی می‌شوند
آناهیتا افشار سریال «سایه‌بان» را به گرجستان برد
افزایش ظرفیت پارکینگ‌های شلمچه و چذابه/ افراد فاقد ویزا به داخل کشور باز می‌گردند

اطلاعیه ها

کد خبر: 264845
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
نه نلسون ماندلاست، نه مهندس مهدی بازرگان!!

روحانی نه خاتمی است و نه هاشمی!!

به گزارش هشدارنیوز  ,پس از معرفی اعضای کابینه جدید به مجلس شورای اسلامی، شیب انتقادات اصلاح طلبان و حتی افراد نزدک به آیت الله هاشمی به حسن روحانی سرعت بیشتری پیدا کرده است.

به نقل از جهان نیوز؛ در تازه ترین این انتقادات صادق زیبا کلام از تئورسین های جناح دو خرداد در گفتگوی با سایت نزدیک به سید حسن خمینی اظهارات صریح تری در انتقاد و ماهیت اقدامات اخیر روحانی به زبان آورده است.

صادق زیبا کلام به جماران درخصوص نقاط قوت و ضعف کابینه  پیشنهادی روحانی گفت: من هیچ نقطه قوتی در کابینه نمیبینم، اما در عین حال نمی شد خیلی هم انتظار داشته باشم که حسن روحانی کابینه ای غیر این معرفی کند. به هر حال میدانیم که حسن روحانی، حسن روحانیست. روحانی نه خاتمی است، نه هاشمی رفسنجانی است، نه نلسون ماندلاست، نه مهندس مهدی بازرگان است، روحانی روحانیست و بنابراین باید سطح انتظارات و توقعاتمان از او به همان میزانی باشد که این کابینه را معرفی کرده است. تاسف آور است که یک زن در این کابینه نیست، با توجه به اینکه نیمی از این 24 میلیونی که به ایشان رای داده اند، زنان بوده اند؛ تاسف آور است که یک کرد، یک اهل سنت در این کابینه نیست. اما اگر روحانی کسی بود که کرد و اهل سنت و زنان را وارد کابینه میکرد، آن موقع اسمش حسن روحانی نمیشد، اسمش می شد محمد مصدق[!!]. بنابراین باید بپذیریم روحانی همین است.

زیبا کلام افزود: حقوق شهروندی فقط یک دکور و مشتی از کلمات زیبا نیست که خانم دکتر امین زاده بیاید و بنویسد  آقای روحانی در مدرسه بخواند. ما باید این ها را بگوییم، شما باید این ها را بنویسید که روحانی های بعدی نتوانند هرکاری دلشان خواست انجام دهند.+ 1
مخالفم - 0

منبع: http://armanpress.ir/fa/news/57928/روحانی-نه-خاتمی-است-و-نه-هاشمی
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید