امروز: دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 23 July 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 262421
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲
دسته: یادداشت
پرینت
ایمیل

سیاست تغییر رژیم آمریکا در قبال ؛ کره شمالی نه ، ایران بله!!

آمریکا اعلام کرد ؛ تغییر رژِم در کره شمالی هدف آمریکا نیست و ما آماده مذاکره وگفتگو با پیونگ یانگ هستیم

به گزارش هشدارنیوز ؛  کره شمالی در مقابل سیاست های نظامی و زورگویانه و رفتارهای خصمانه واشنگتن ایستادگی کرد وبرای نشان دادن ناخرسندی خود از رفتارهای آمریکا آزمایشات هسته ای و پرتاب مکرر موشک های دور برد خود را دنبال نمود.
این رفتار کره شمالی پاسخ محکم ودندان شکنی به رجز خوانی ها ونیز به راه انداختن کشتی های جنگی آمریکا در آبهای کره وبر گزاری رزمایش با کره جنوبی بود تا جایی که رهبران کره شمالی تهدید کردند اگر حمله ای از سوی این کشورها به کره شمالی صورت گیرد شهرهای امریکا را با موشک های دور برد هدف قرار خواهد داد.
این همه تنش در روابط کره شمالی و آمریکا که روز به روز در حال افزوده شدن است ، یک دست اورد بزرگ برای کره شمالی و از طرفی پوشالی بودن هیمنه امریکا داشت که برای کشور عزیز ما ایران هم در شرایط برجام و نغض عهد آمریکایی ها مفید به فایده است.
دست آورد مقاومت و ایستادگی کره شمالی در مقابل زیاده خواهی های آمریکا این شد که رئیس جمهور امریکا به صراحت اعلام نمود ، هدف آمریکا در کره شمالی تغییر رژیم نیست و همیشه آماده گفتگو ومذاکره با کره شمالی هستیم که با پاسخ جالب پیونگ یانگ به این درخواست مواجه شدند. رهبران کره شمالی گفتند ما هیج گفتگویی با آمریکایی ها نداریم یعنی اعتمادی به آنان نداریم و ...
 
بر عکس ماجرای فوق ، فعالیت های هسته ای ایران کلا از دسترس خارج شد و برجام خسارت بار جایش را گرفت ،آمریکا به تعهداتش عمل که نکرد، بارها نغض عهد کرده است و هم اکنون در حال وضع تحریم های بیشتری بر علیه ملت ایران است و این در حالی است که ایران مو به مو به تعهداتش عمل نموده  وکما کان در حال نشان دادن حسن نیت خود است ، آزمایش موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای ممنوع ، هوا فضا تعطیل و ... 
اما تغییر رژیم در ایران اصلی ترین هدف آمریکا است تا جایی که علنا در مجلس آمریکا به این امر بودجه اختصاص می دهند .
 
حال سوالی که پیش می آید این است که چرا آمریکا برای کره شمالی که این همه در مقابل آمریکا ایستاده است و وقعی به قطع نامه های سازمان ملل و شورای امنیت نمی گذارد و دائم در حال آزمایشات ممنوعه هسته ای و موشک پراکنی است ، تغییر رژیم و بودجه مصوب نمی کند؟!
اما برای ایران که 4 سالی است دولت مردان به آهنگ آمریکایی ها می رقصند تا جایی که "معترض مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل هم شده اند ، باز هم با قاطعیت و پر رویی علنا اعلام می کنند هدف امریکا تغییر رژیم در ایران است و برای این منظور بودجه هم در نظر می گیرند؟!

چرایی این موضوع را به شما مخاطبین عزیز می سپاریم ... 

 


+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 631

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 0
 
ir
+0
unlike
-0
محمد ۹۶/۰۵/۱۴ - ۲۳:۳۱
پاسخ
comments ایا میدانید در کره شمالی مردم حق استفاده از موبایل ندارند.ایا اطلاع داری که مردم هرروز صبح باید به پدر دیکاتور جوان کره ادای احترام کنند.ایا میدانی در کره مخالفان با توپ یا با سگهای گرسنه کشته میشوند.اگر یه سر جمع بزنی متوجه میشوی مردم ما در ناز و نعمت زندگی کرده اند .اگر یه روز بنزین و نان پیدا نشود ان غوغاست پس نمیشود مثل کره عمل کرد.
 

کد امنیتی
کد جدید