امروز: دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 23 July 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 244548
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹
دسته: پنجره
پرینت
ایمیل

پروژه مشغول سازی مردم کی تمام می‌شود؟

به گزارش هشدارنیوز درحالی‌که مشکلات اقتصادی کشور و همچنین تحولات منطقه‌ای و جهانی نیاز به همدلی و وحدت را هرروز بیشتر و بیشتر می‌کند، اما دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب ظاهراً قصد ندارند پایه‌های این وحدت را مستحکم‌تر کنند. در این میان تیم رسانه‌ای دولت روحانی پیشرو طرح مباحث حاشیه‌ای است، حسام‌الدین آشنا به‌عنوان رأس شروع جدال رسانه‌ای، نقش عمده‌ای در ایجاد دوگانگی در انتخابات داشت. اما این‌ها کافی نبود و شخص روحانی و جهانگیری نیز در ایجاد جدال رسانه‌ای و دامن زدن به این موضوعات حاشیه‌ای، در هدایت افکار عمومی نقش عجیبی داشتند.

اما حالا انتخابات تمام‌شده است و دولت جدید هم همان دولت فعلی است اما موضوعات حاشیه‌ای اعم از دعوا بر سر شعرخوانی کی مداح، اعتراض 20 نفر در روز قدس و برخی مسائل کم‌اهمیت‌تر باعث شده است موج عظیم رسانه‌ای دولت و اصلاحات چی ها راه را بر هرگونه انتقاد از سیاست‌های اقتصادی دولت ببندد.

درحال حاضر جدیدترین موضوع به توئیت دیروز روحانی برمی‌گردد که به‌نوعی خودش را با سید مظلوم شهید بهشتی مقایسه کرده است. این گرا کافی است تا جدال رسانه‌ای شروع‌شده و امکان پیگیری هرگونه مطالبه از دولت را متوقف کند.

درحالی که دولت روحانی باید پاسخگوی دو رقمی‌شدن دوباره نرخ تورم، تداوم رکود پنج ساله مسکن، بحران اشتغال، التهاب نظام بانکی و نارضایتی سپرده‌گذاران برخی موسسات مالی، عدم انجام تعهدات اقتصادی آمریکا و غربی‌ها در پسابرجام و ... باشد، تیم سیاسی و رسانه‌ای دولت به‌خوبی توانسته‌اند معدود رسانه‌های منتقد و رسانه‌های اصولگرا را به خود مشغول کنند تا دولت از پاسخگویی به مطالبات سرباز بزند. + 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 684