امروز: پنج شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ - 24 August 2017

اخبار برگزیده

پنجره

60 درصد از مردم ایران هیچ وقت کار نمی کنند + نمودار
وزارت کار مقصر اصلی حادثه پلاسکو شناخته شد
سه چالش خطرناک برای ایران کدامند؟
پروژه مشغول سازی مردم کی تمام می‌شود؟
عمق فاجعه طلاق در زمین آقایان روحانی و لاریجانی ها

اشتراک خبر نامه

آخرین اخبار

فهرست نویسنده

کد خبر: 227038
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۱۷
مدیرمسئول هشدارنیوز؛

مردم "لوله" شدند!!/انتخابات 92 "گازانبری" انتخابات 96 "لوله کردن" هردو برعلیه قالیباف! آیا مردم سر کارند؟!!

امانی_مدیرمسئول هشدارنیوز ؛ 4 سال بی عملی ، حتی بدون کمترین پاسخی به منتقدین ومردم مطالبه گر ، که در این 4 سال برای مردم چه کردید؟! کدام وعده ها محقق شد؟! رکود و تورم ومسکن واشتغال وضعیتش چگونه است؟! وسوالاتی از این قبیل ، بازهم این مردم بخت برگشته بودند که عملا در عرصه بازی های سیاسی رکب خورده ودر نتیجه لوله شدند.مردم لوله شدند

حسن روحانی در اوقات تبلیغات انتخاباتی سال 92 یکبار از واژه "گازانبری" بر علیه رقیب اصلی خود استفاده نمود  وهمین امر موجب رشد سریع آراء وی در جامعه شد  واین در حالی بود که در طول 4 سال گذشته ، حتی یک مدرک از اینکه قالیباف دستور حمله "گازانبری" بر علیه دانشجویان را صادر نموده است  را به مردم ارائه نداد تا اینکه مردم شاهد بودند  در نماز جمعه همان ایام ، حسن روحانی خود وبا فراق بال  اذعان نمود که دستور حمله را خود وی صادر نموده است .

متاسفانه باز هم در انتخابات 96 ودر آخرین مناظره ، از واژه "لوله کردن" بر علیه قالیباف استفاده نمود و عملا وعلنا نشان داد که به هیج قید وبند اخلاقی معتقد نیست واینجاست که هدف وسیله را توجیه می کند وبرای اینکه 4 سال دیگر در قدرت بماند ، از بی اخلاقی ترین شیوه ها استفاده می نماید.

به هر حال حسن روحانی با هر کیفیت وکمیتی که حادث شد ، در انتخابات 96 پیروز شد و عنوان رئیس جمهور ایران اسلامی را به دست آورد.

اما به آسانی می توان تنتیجه گرفت که حسن روحانی وتیم مقتدر "عملیات روانی"  دستگاه ایشان بود که در حقیقت مردم را "لوله" و شرایط 4 سال دیگر حرف زدن وعمل نکردن را در کشوری که در بد ترین شرایط اقتصادی به سر می برد ، مهیا نمود.

امید است انشاالله ، مردم که رای بالایی به حسن روحانی دادند ، شاهد عمل به وعده ها ، از جمله سه برابر نمودن یارانه های دهک های پایین ، افزایش حقوق معلمان وبازنشستگان ، ایجاد اشتغال ، مسکن وازدواج  برای جوانان وآنلاین بودن سای کارورزی وباز گرداندن عزت به پاسپورت ایرانی ، تعامل بدون هزینه برای ملت با سایر کشورها و بر قراری عدالت وبرخورد با مفاسد از سوی دولت دوازدهم حسن روحانی  باشند  . انشاالله+ 9
مخالفم - 5

بازدید: 1433

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 0
 
ir
+0
unlike
-0
صباغی ۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۳:۴۶
پاسخ
comments نگارنده محترم:شما 4 سال از مردم وجامعه عقب هسستید
 

کد امنیتی
کد جدید