امروز: چهارشنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 April 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 225800
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۲۳:۰۲
دسته: ورزشی
پرینت
ایمیل

سنگ سفیدی: کسی باید در فوتسال باشد که بتواند گلیم این رشته را از آب بیرون بکشد/ اگر ناظم‌الشریعه نبو

ملی‌پوش تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت که اگر سرمربی تیم ملی و تلاش‌های او برای پیگیری اردوها و امکانات نبود،‌ اردوهایی چون اردوی شهرکرد نیز برای تیم ملی در نظر گرفته نمی‌شد.


سنگ سفیدی


محمدرضا سنگ‌سفیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره شرایط خود در باشگاه تأسیسات دریایی اظهار داشت: باید با مدیران باشگاه تأسیسات دریایی در این خصوص صحبت کنم. اگر با این تیم به توافق نرسم، باید گزینه‌های دیگر را بررسی کنم، اما تا زمانی که تکلیفم با باشگاه تأسیسات دریایی مشخص نشود با تیم دیگری مذاکره نخواهم کرد. تأسیسات تیم بزرگی است و قهرمانی ایران و آسیا را در کارنامه دارد و بهترین بازیکنان ایران و آسیا در این تیم بودند و هستند. حضور در تیم تأسیسات دریایی ارزشمند است و همه دوست دارند در این تیم باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهاد خارجی هم دارید یا خیر، تصریح کرد: پیشنهاد هست، اما تا زمانی که روی کاغذ نیاید، اهمیتی ندارد.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان در مورد اردوی یک هفته‌ای شهرکرد، با تمجید از الینی سیلوا، مربی بدنساز تیم ملی گفت: با مربی بدنساز  برزیلی تیم ملی در دو نوبت صبح و بعدازظهر کار بدنی می‌کنیم. این تمرینات با سبکی اروپایی و مطابق با استاندارد روز جهانی است و طبق روش‌های قدیمی نیست. فکر می‌کنم این اردو، به موقع و برای بازیکنان خیلی خوب بود. اکنون بازیکنان می‌توانند به تیم‌های خود بروند و شرایط بسیار مطلوبی داشته باشند.

سنگ‌سفیدی در پاسخ به این پرسش که آیا پاداش اعضای تیم ملی پس از کسب مقامی سومی جهان در جام جهانی 2016 فوتسال پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: از زمانی که از جام جهانی آمدیم، می‌گویند پاداش شما هفته آینده پرداخت می‌شود. اینکه «هفته آینده» چه زمانی می‌رسد، دست من نیست. آقای ناظم‌الشریعه باید تمام تمرکز خود را روی مسائل فنی بگذارد، اما او به فدراسیون فوتبال می‌رود و لباس، امکانات و پاداش‌های اعضای تیم ملی را پیگیری می‌کند. فکر می‌کنم کسی باید در فوتسال باشد که بتواند گلیم فوتسال را از آب بیرون بکشد. فکر می‌کنم چنین چیزی برای تیم سوم جهان خوب نباشد که پاداش 10 میلیون تومانی ما را نمی‌دهند. می‌شنویم ایران به دنبال میزبانی جام جهانی است، در حالی که کمترین امکانات را به ما که در تیم ملی هستیم، می‌دهند. خود ناظم‌الشریعه هر طوری که شده است، امکانات را از خودش یا از جاهای دیگر می‌گیرد تا اردویی شکل بگیرد. اگر ناظم‌الشریعه نبود، همین اردوها را هم نداشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اردوهای تیم ملی با پیگیری ناظم‌الشریعه است یا خیر، گفت: همه این اردوها با پیگیری ناظم‌الشریعه است و خود سرمربی تیم ملی باید دنبال لباس، پرواز، اتوبوس و سالن باشد. همه چیز به گردن خود ناظم‌الشریعه افتاده است و او هم تا حدی توان دارد و اگر زیاد روی این مسائل تمرکز کند، از مسائل فنی جا می‌ماند. نمی‌گوییم به ما بهترین لباس را بدهید، ما می‌گوییم حداقل امکانات را برای ما که سوم دنیا شده‌ایم، مهیا کنید.

بازیکن تیم ملی فوتسال ادامه داد: فکر نمی‌کنم کفپوش سالنی که انقضای آن سال 2009 بوده است و حدود هشت سال از آن می‌گذرد، برای تیم ما که سوم جهان هستیم مناسب باشد. انتظار نداریم همه سالن‌ها دارای کفپوش خوبی باشند اما کفپوش سالن کمپ تیم‌های ملی باید درست باشد. ما در یک سالن تمرین می‌کنیم و زمانی که در یک مسابقه بین‌المللی شرکت می‌کنیم، کفپوش سالن متفاوت است. ما فقط باید 10 روز در آن سالن تمرین کنیم تا خود را با سالن جدید وفق دهیم. ان‌شاءالله هفته آینده همه این‌ها درست می‌شود!

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://tn.ai/1410027
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید