امروز: چهارشنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 April 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 225790
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۲۲:۲۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

دولت به دنبال تعطیلی زودهنگام حوزه هایی است که در آن رای کمتری داشته/تقلب ممکن نیست اما تخلفات حاشیه

خبرگزاری فارس: دولت به دنبال تعطیلی زودهنگام حوزه هایی است که در آن رای کمتری داشته/تقلب ممکن نیست اما تخلفات حاشیه ای تاثیرگذار است

مالک شریعتی سخنگوی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابات خبرگزاری فارس، در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و بحث تخلفات موجود در آن، گفت: یک نگرانی وجود دارد و آن هم از جهت این است که گمانه زنی های قبلی می گوید انتخابات قاطع نیست و رأی‌ها به یکدیگر نزدیک هستند، حتی یک تخلف غیرسازمان‌دهی شده کوچک هم می‌تواند در نتیجه آن تأثیر بگذارد.

وی ادامه داد: همانطور که تمامی مقامات اعلام کردند امکان تقلب یعنی نخواندن گسترده رای مردم وجود ندارد اما تخلفات حاشیه‌ای می‌تواند تأثیرگذار باشد همانطور که کشور ما آنها را تجربه کرده است مانند انتخابات مجلس ششم و تخلف آقای تاج‌زاده و اخراج مرحوم هاشمی از لیست تهران که باعث محکومیت قضایی برای او هم شد.

سخنگوی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در مورد تخلفات انجام گرفته در انتخابات توسط یک جناح خاص، گفت: وزرای دولت از جمله ربیعی و قاضی زاده رأی‌های خود را در معرض دید گذاشتند که این یک کار بسیار غلط است و همچنین دولت آقای روحانی آمار دقیقی از صندوق‌های سال 92 دارد و می‌داند که در چه صندوق‌هایی رأی کمتری دارد و به دلیل احساس خطر از اقبال به نامزد محرومان سعی می‌کند به بهانه تمام شدن تعرفه آن حوزه‌ها را تمدید نکند یا تعطیل کند.

شرعتی تصریح کرد : از ناظرین و مجریان انتظار میرود اجازه ندهند که برخی تخلفات کوچک باعث ایجاد لکه سیاه بر صفحه سفید و عظیم مشارکت گسترده مردم باشد و حق الناس خدشه دار شود.

 

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.



+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.farsnews.com/13960229001485
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید