امروز: دوشنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 21 May 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 224282
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

چرا با انصراف قالیباف، آرای او در سبد روحانی نریخت

هشدارنیوز؛ حمید رسایی در کانال تلگرامی خود نوشت: بعد از انصراف آقای قالبباف و اعلام حمایت وی از ابراهیم رئیسی، جریان رسانه ای رقیب در تلاش است تا به همه القا کند که این انصراف، موجب تقویت بدنه رای روحانی شده است و بخش زیادی از طرفداران قالیباف به ستادهای روحانی پیوسته اند. در همین رابطه هم مصاحبه ها و گزارش هایی را تهیه و منتشر کرده اند.

بنده البته این را یک عملیات روانی بیش نمی بینم و معتقدم سبد رای آرای محمدباقر قالیباف در این دوره از انتخابات از خلوص بیشتر که اتفاقا در تقابل با اقای روحانی شکل گرفته است. مهمترین دلیل برای ارزیابی ام این است که آقای قالیباف در فرصت های انتخاباتی این دوره از انتخابات بویژه در مناظره های انتخاباتی، با تمام توان به نقد دولت حسن روحانی اقدام کرد و در مواقعی پته حسن روحانی و دیگر کاندیداهای دولت را چنان روی آب ریخت که آنها و هوادارانشان انتظار نداشتند. مواضع صریح، قاطع و هجومی قالیباف به دولت یازدهم، بدنه رای او را به هیچ وجه از طرفداران دولت پر نکرده است که اکنون با انصراف قالیباف، این بدنه رای به سمت روحانی و هواداران دولت برگردد.

بنابر این دست و پا زدن جریان رسانه ای دولت در القای جذب رای بدنه رای قالیباف را باید در راستای تخریب روحیه بدنه فعال و انرژی یافته آرای آقای رئیسی و روحیه دادن به هواداران حسن روحانی ارزیابی کنیم که از دیروز در حال مقایسه تصاویر جمعیت میدان امام خمینی اصفهان در دو میتینگ انتخاباتی است.

تردید نکنید که انصراف آقای قالیباف در ارزیابی جبهه رقیب، موجب تقویت سبد رای دولت کار و کرامت شده است، این را از جیغ های بنفش روحانی به خوبی می توان حس کرد.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید