امروز: پنج شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ - 24 August 2017

اخبار برگزیده

پنجره

60 درصد از مردم ایران هیچ وقت کار نمی کنند + نمودار
وزارت کار مقصر اصلی حادثه پلاسکو شناخته شد
سه چالش خطرناک برای ایران کدامند؟
پروژه مشغول سازی مردم کی تمام می‌شود؟
عمق فاجعه طلاق در زمین آقایان روحانی و لاریجانی ها

اشتراک خبر نامه

آخرین اخبار

فهرست نویسنده

کد خبر: 223748
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰

از «عرق سرد»ی که قرار بود کیمیایی بسازد تا «ماچ» دختر سهیلی

سینماپرس: به تازگی دومین ساخته سهیل بیرقی با نام «عرق سرد» از شورای پروانه ساخت مجوز گرفته است و کارگردان فیلم «من» و دستیار سابق «کاهانی» که پیش از این هم علاقه به انتخاب نام هایی متمایز داشت، در تدارک تهیه فیلمی با نامی متفاوت است. از سویی در میان انتخاب نام آثار به موارد عجیب دیگری می رسیم؛ مانند «ماچ» اولین فیلم ساخته شده توسط دختر سعید سهیلی!

به تازگی دومین ساخته سهیل بیرقی با نام «عرق سرد» از شورای پروانه ساخت مجوز گرفته است و کارگردان فیلم «من» و دستیار سابق «کاهانی» که پیش از این هم علاقه به انتخاب نام هایی متمایز داشت، در تدارک تهیه فیلمی با نامی متفاوت است. از سویی در میان انتخاب نام آثار به موارد عجیب دیگری می رسیم؛ مانند «ماچ» اولین فیلم ساخته شده توسط دختر سعید سهیلی!

نکته جالب در نام تازه ترین پروژه «سهیل بیرقی»، تغییر صورت یافته در آن است؛ چنان که «عرق سرد» پیش از این «دو پا» نام داشت. نکته دیگر این که چند سال پیش قرار بود فیلمی با عنوان «عرق سرد» توسط مسعود کیمیایی و با حضور محمدرضا گلزار ساخته شود اما خیلی زود شایعات به خاموشی گرایید.

تهیه کنندگی فیلم «عرق سرد» به کارگردانی سهیل بیرقی را «مهدی داوری» به عخده دارد که در ایام جشنواره جهانی فجر با مدیریت برنامه تبلیغاتی «تیوا» حسابی فعال بود. اما نکته مهم انتخاب نام های عجیب در فیلم های تولیدی است؛ به نحوی که برخی از سازندگان از این طریق به دنبال جذب مخاطب هستند همان گونه که در خلاصه فیلم ها هم می توان به مواردی عجیب از سوی صاحبان آثار رسید!

دیگر نام متفاوتی که این روزها به چشم می خورد؛ «ماچ» است. فیلمی کوتاه به کارگردانی سارا سهیلی است. اولین ساخته دختر سعید سهیلی؛ کارگردانی که این روزها «گشت 2» را در رکورد فروش دارد داستانی متفاوت درباره جنین های در انتظار مانده در شکم مادران است و در چند جشنواره خارجی هم مورد توجه قرار گرفته است.

* آینه نیوز

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 2
مخالفم - 0

منبع: http://cinemapress.ir/news/85564/از-عرق-سرد-ی-که-قرار-بود-کیمیایی-بسازد-تا-ماچ-دختر-سهیلی
بازدید: 385

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید