امروز: سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 19 June 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 223106
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷
دسته: یادداشت
پرینت
ایمیل

هنرمند ناشناخته‌ای به نام حسن روحانی

هشدارنیوز: عبداله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان؛ واقعا روحانی هنرمندی ناشناخته است. یکی از مشکلاتی که دولت مستقر آن را با"عزا" مفهوم سازی کرد پرداخت یارانه بود.

یارانه احمدی نژاد هم یارانه مساوات بود نه عدالت.این دولت تلاش کرد متمکنین را از لیست یارانه بگیران حذف کند که امری عادلانه بود ما نیز در رسانه حمایت کردیم.

این روزها که رقبای روحانی از افزایش یارانه سه دهک پایین یا بیکاران دم می زنند،روحانی و جهانگیری در مقابل دوربین و در مناظره می گویند:"شعار ندهید.آخر از کجا می خواهید بدهید؟ شفاف بگید به مردم از کدام منابع می خواهید یارانه بدهید؟بگید ما هم بدونیم"

اما همین دولت و همین افراد یارانه دهک های پایین را درآستانه انتخابات سه برابر کردند.گفتیم اشکال ندارد زیرا توجه به محرومین است و دولت فقط از زمان به نفع خود بهره برده است.

بعداز اینکه دیدند رای روحانی هنوز به چهل درصد نرسیده است ناگهان برای چند میلیون افرادی که یارانه آنان قطع شده بود و الان هم گلایه ای نداشتند و پذیزفته بودند که دیگر آن را مطالبه نکنند ،پیام آمد که سه روز قبل انتخابات یارانه شما برقرار خواهد شد.

حالا می گوییم احسنت به آقای روحانی که شعار نمی دهی و عمل می کنی اماسئوال این است که شب انتخابات از کجا آوردی که به رقبا می گویید شعار ندهید و نمی توانید.

الگوی ساموئل هانتینگتن را می توان دید که گفت :خشونت را نفی کن اما خود بدان عمل کن.

اتهام کرایه اتوبوس برای رقیب را طرح کن اما فرماندارانت مشغول کرایه اتوبوس باشند.این هنرمندی کار هر کسی نیست.+ 11
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید: 2074

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 0
 
ir
+0
unlike
-0
استاد ۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۲
پاسخ
comments سلام و خسته نباشيد به مدير مسئول هشدار نيوز.شما بسيار كارآمد هستيد و از ديگر نقاط مثبت شما پي گير بودن شما هست. توصيه ي اينجانب اين است كه اگر نقدي هست فراجناحي مطرح شود مردم ما فريب جانبداري هاي سياسي و حزبي را نخواهند خورد.
البته يكي از مهمترين لوازم نقد منصفانه و بي طرفانه اين است كه نقاد خود رامديون يا بدهكار به يك جريان سياسي يا به يك جريان خاص نداند..... يكي از لوازم كشورداري رضايت عمومي است كه به دليل عدم وجود آن علي (ع) 25 سال سكوت به حقي كرد. مشورت مي داد ، همكاري مي كرد و.... . سيره ي ما هرچه باشد واقعا علوي نيست.
 

کد امنیتی
کد جدید