امروز: دوشنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 21 May 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 221769
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

ابلاغ حذف طبقه تشویقی و ارتقای طبقه کارکنان آموزش و پرورش

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، بخشنامه حذف طبقه تشویقی و ارتقای طبقه ورودی کارکنان از سوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

 

در این بخشنامه آمده است:

براساس مفاد بخشنامه مورخ 22 فروردین 96 سازمان اداری و استخدامی کشور، طبقه ورودی تمام مشاغل یک طبقه افزایش می‌یابد و کارمندانی که در اجرای بند 1 ماده 4 بخشنامه مورخ 22 مرداد سال 90 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از تاریخ اول فروردین 88 (اجرای قانون خدمات مدیریت کشوری) از طبقه تشویقی بهره مند شده‌اند، ابتدا طبقه تشویقی آنان لغو و سپس از تاریخ اول فروردین 96 از یک طبقه شغلی بالاتر برخوردار خواهند شد.

 

در بخشنامه سازمان امور استخدامی کشور آمده است: نحوه تطبیق کارمندان در طبقات ورودی مشاغل جهت اجرا از تاریخ اول فروردین 96 به شرح ذیل تصویب شد.

 

طبقه ورودی تمام مشاغل در جدول شماره یک دستورالعمل اجرایی فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری موضوع بخشنامه مورخ 21 اردیبهشت 1388 یک طبقه افزایش می‌یابد و با این اصلاح سقف طبقات استحقاقی موضوع بخشنامه 27 دی 1389 در تمام سطوح شغلی با رعایت تمام مقررات مربوط نیز یک طبقه افزایش می یابد.

 

بدیهی است اجرای این بخشنامه منوط به اعمال آرای یادشده صادره از هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در احکام کارگزینی کارمندان است.

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 2

منبع: http://snn.ir/detail/News/605147/84
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید