امروز: سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 19 June 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 215495
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۵۶
دسته: یادداشت
پرینت
ایمیل
اختصاصی هشدارنیوز

روحانی چه شباهتی به اکثریت جامعه دارد؟ کلاهتان را قاضی کنید

به گزارش هشدارنیوز یکی از موضوعاتی که مردم ایران در انتخاب فرد اصلح نسبت به آن دغدغه دارند، انتخاب فردی است که به لحاظ پایگاه و طبقه اجتماعی و اقتصادی و  

پایگاه فکری به اکثریت جامعه نزدیک باشد که بتواند مشکلات و دغدغه‌های اکثریت مردم را درک کرده و برای بهبود شرایط برنامه‌ریزی کرده و در این راه از هیچ تلاشی غافل نشود.

شاید همین عامل بود که محمود احمدی‌نژاد با تکیه‌بر آن بر خود پایگاهی ساخته بود، مرد بهاری، مردم از جنس رجایی، مردی از جنس مردم، مردی از جنس مستضعفین و ... پس در نگاه اول مردم فردی را اصلح می‌دانند که علاوه بر تخصص، تعهد، تبحر و ادب و متانتفردی باشد که بی‌شباهت به اکثریت جامعه نباشد.

همان موضوعی که در رقابت‌های انتخاباتی امسال، دکتر قالیباف مطرح کرد. «سیطره 4 درصد از مرفهین  را بر 96 درصد از جامعه که نبض بازارها٬ صرافی‌ها٬ دلارها٬ دینارها٬ درهم‌ها و همه دارایی‌های منقول و غیرمنقول کشور را در اختیاردارند اما به علت ساختار غیرشفاف اقتصاد کشور نه‌تنها مالیات نمی‌دهند، بلکه به لطف دولت حسن روحانی یارانه نقدی هم به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

این‌ها همان‌هایی هستند که از سوی دولت روحانی«ذخیره نظام»نام‌گذاری شدند که فقط هزینه اوقات فراغت فرزندانشان به‌اندازه حقوق 20 کارگر زحمت‌کش است.

اما تراژدی داستان دولت حسن روحانی آنجاست که وی هر آنچه متعلق به طبقات پایین و مستضعف جامعه است را دست رد زده و هر آنچه به طبقات مرفه یا همان 4 درصد است را دفاع می‌کند. برای نمونه مسکن مهر مزخرف می‌شود، یارانه ثروتمندان حذف نمی‌شود و سرک کشیدن به‌حساب های مرفهین بی‌درد به معنای دخالت در زندگی شخصی و حریم خصوصی آنان ذکر می‌شود.

حال تصور کنید و کلاه‌خود را قاضی کنید که دولت روحانی چه شباهتی به اکثریت جامعه دارد؟ اطرافیان او چه کسانی هستند؟ یکی از وزیرانش 1000 میلیارد تومان ثروت دارد، یکی در 32 شرکت عضو است، یکی ماهی بیش از 100 میلیون تومان درآمد فقط از راه جراحی دارد، یکی از لواسان برای خودش کاخ درست کرده است و یکی نصف خانه‌هایی که در اطراف تهران را ساخته و به قیمت‌های گزاف به مردم بدبخت و بیچاره فروخته است.

اصلاً جای دوری نروید فقط از اطرافیان روحانی بپرسید فرزندانشان الآن دقیقاً کجا هستند؟ با دلار چند تومانی در کجای دنیا زندگی می‌کنند؟

اشتباه نکنیم دولت که به هیچ شباهتی به شماست نمی‌تواند شمارا درک کند....+ 9
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 1560

تعداد نظرات: 4
منتشر نشده: 1
 
ir
+0
unlike
-0
مراد ۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۶
پاسخ
comments امریکا با سلطه اقتصادی بر چهان، اقتصاد جهان را تحت کنترل گرفته و براحتی حکومت ها را یکی پس از دیگری به سمت خود می کشه،مردم جهان نسبت به وضعیت اقتصادی خود بسیار حساسند، براحتی می توان گفت که مخالفت مردم ایران با اصولگرایان و رئیس جمهور راست ونزوئلا، جنبه اقتصادی داشت... نمی شه با رویکرد مضتعفین و حکومت را به چنگ اورد باید پولدار شد. پوللللللللللللل للللللللللللل
 
 
ir
+0
unlike
-0
معلم ۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۴
پاسخ
comments چنین سمت هایی تقوای خدایی می خواهد یعنی دستش در دست خدا با شد ولی هیچکس اینطور نیست لذا هرکه باشد می شود این که می بینید.ولی شورشو دراوردند.
 
 
ir
+0
unlike
-0
پارسا ۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۹
پاسخ
comments با سلام
مثل اکثر کشورها املاک و مستغلات و دارایی های هر ایرانی از بالاترین مقام تا عادی ترین اقشار باید براساس کد ملی اشخاص در سایتی ثبت و در دسترس باشد .

ثروت سالم که حقوق کشور و ملت را می پردازدو در خدمت جامعه قرار دارد که یقینا حاصل کار و تلاش و پاکدستی است بد نیست

تشکیل صندوق کرامت ایرانیان ضروری به نظر می رسد
این صندوق کمک مردم را دریافت و بلافاصله به اشخاص مورد نظر در سامانه پرداخت و کد ملی آنان را به عنوان خروج از هسته نیازمندی ثبت نماید
پرداخت در غالب مبالغ بالای 100 میلیون باشد
می شود به جشن بی نیازی ایرانیان در آینده نزدیک اندیشید .

در صورت ایجاد سایت مورد اشاره با پارامترهای بیان شده با افتخار ماهیانه 50 هزار تومان به این صندوق برای سربلندی و شادابی هموطنانم هدیه می نمایم .
سرمایه ای پاک . بی منت . کافی . یک بار برای همیشه
بهتر است شماره حساب بانکی به نام مبارک مولا علی (ع) براساس حروف ابجد باشد
خداحافظی مردم مسلمان ایران با نزول و ربای بانکی
 

کد امنیتی
کد جدید