امروز: چهارشنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 April 2018

آخرین اخبار

کد خبر: 215276
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶
دسته: یادداشت
پرینت
ایمیل

نظر شریعتمداری درباره احتمال باقی‌ماندن جهانگیری به جای روحانی

به گزارش هشدارنیوز ؛ حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت‌وگو با تسنیم در ارزیابی خود از اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: این مناظره اولین حضور روحانی با منتقدان دولتش بود.

ایشان در 4 سال گذشته در مصاحبه‌ها، گزارش‌ها و کنفرانس‌های خبری حضوری یک‌جانبه داشت و اجازه نقد دولت به کسی داده نمی‌شد.وی با تاکید بر اینکه آقای رئیس‌جمهور همواره به صورت یک‌طرفه از عملکرد خود تقدیر می‌کرد؛ در این سالیان هر صدایی در نقد علمکرد آقای روحانی و دولت یازدهم بر می‌خواست، با تهمت و ناسزا روبرو می‌شد، خاطرنشان کرد: در مناظره دیروز دستان خالی آقای روحانی و دولتش بر همگان برملا شد.

شریعتمداری تصریح کرد: در این مناظره تشت رسوایی روزنامه‌ها و سایت‌های زنجیره‌ای نیز با سر و صدای زیادی از بام فرو افتاد. این رسانه‌ها که در اجاره دولت یازدهم بودند برای سرپوش گذاشتن ناکارآمدی‌های دولت به انواع دروغ‌ها متوسل می‌شدند؛ مناظره کاندیدا به وضوح نشان داد این‌ها از خود اختیاری ندارند و در واقع "طوطی‌صفتان پس معرکه" هستند.وی درباره حضور ضعیف روحانی در مناظره و احتمال باقی‌ماندن جهانگیری به جای او تا مرحله آخر انتخابات، تصریح کرد: باید صبر کرد؛ چون خود آقای جهانگیری گفته بود که برای کمک به روحانی آمده البته این امر با یکی از اصول قانون اساسی مغایرت دارد. به نظرم باید در این باره گفت "شد غلامی که آب جوی آرد, آب جـوی آمـد و غـلـام بــبــرد."+ 6
I_DONT_LIKE_IT - 5

بازدید: 2156

تعداد نظرات: 3
منتشر نشده: 0
 
ir
+0
unlike
-0
سحر ۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۷
پاسخ
comments خشما چپیها چرا اینقدر متحجرید یا همه باید مثل شما فکر کنن یا دیگه خشک مغزن شما خشک مغرید که وطن فروشی میکنید
 
 
ir
+0
unlike
-0
سید محمد ۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۸
پاسخ
comments حالم به هم می خوره از ابراز نظرات این موجود خشک مغز متحجر خدا انشالا یه کم عقل بهش عطا بفرماید که کارش فقط تخریب و توهین و سیاهنمایی دولت و ایران است.
 
 
ir
+0
unlike
-0
jjk ۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۴
پاسخ
comments باخته اید
 

کد امنیتی
کد جدید