امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - 29 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 190415
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹
دسته: فوتبال
پرینت
ایمیل

صعود سیتی با پیروزی پرگل برابر هادرسفیلد 

به گزارش "ورزش سه"، سیتی که در بازی اول قادر به شکست هادرسفیلد نبود، برای صعود به جمع 8 تیم جام حذفی باید در بای تکراری هادرسفیلد را شکست می داد. در اوایل بازی سیتی می توانست روی همکاری مهاجمان خود و توسط آگوئرو به گل برسد که این اتفاق رخ نداد.

 

اما در دقیقه 7 و در کمال ناباوری، هادرسفیلد به گل رسید. روی پاس بیلینگ و نفوذ هری بان به محوطه، وی موفق شد با ضربه ای دقیق از بین پاهای کلودیو براوو به تور سیتی نشست.

 

 

 

 

بعد از دریافت گل، شاگردان گواردیولا سراپا حمله شدند و موقعیت هایی را توسط سانه و آگوئرو ایجاد کردند که به گل ختم نشد.

 

اما تلاش های سیتی در دقیقه 30 نتیجه داد و گل تساوی به ثمر رسید. با حرکت دیدنی استرلینگ از جناح راست و پاس دیدنی او در برابر دروازه، سانه دروازه خالی را گشود و بازی مساوی شد.

 

 

 

 

5 دقیقه بعد، اوتامندی در محوطه جریمه هادرسفیلد متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. سرخیو آگوئرو، ستاره سیتی موفق شد با ضربه ای محکم گل دوم منچسترسیتی را به ثمر برساند.

 

 

 

 

در دقیقه 38، سیتی موفق شد گل سوم را نیز به ثمر برساند. این بار نفوذ آگوئرو از سمت راست با پاس دیدنی او در دهانه دروازه به زابالتا همراه بود تا او نیز سهمی در گلزنی های متوالی سیتی ایفا کند.

 

 

 

 

در ثانیه های پایانی نیمه اول پاین در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما براوو مانع گلزنی مهمان شد تا 45 دقیقه اول با نتیحه 1-3 به سود سیتی به پایان برسد.

 

با شروع نیمه دوم، هادرسفیلد تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد اما لولی در دقیقه 55 در برابر دروازه موقعیت بسیار خوبی را از دست داد. در ادامه، دوم تیم تلاش زیادی برای گلزنی انجام دادند که به نتیجه نرسید امتا سیتی در دقیقه 82 باز هم به گل رسید.

 

ارسال زمینی استرلینگ از جناح راست با ضربه تمام کننده آگوئرو در شش قدم همراه بود که سیتی به گل چهارم برسد.

 

 

در دقیقه 91، ایهیناچیو موفق شد روی پاس ناواس گل پنجم را نیز به ثمر برساند. در لحظات پایانی باقی مانده، سیتی تلاش زیادی برای زدن گلهای بعدی انجام داد اما به نتیجه نرسید و در نهایت با پیروزی پرگل به مرحله بعد صعود کند. 

+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.varzesh3.com/news/1399876/صعود-سیتی-با-پیروزی-پرگل-برابر-هادرسفیلد
بازدید: 105

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید