امروز: دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 17 December 2018

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 124043
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۳۹
دسته: اطلاعیه
پرینت
ایمیل

زور وزر وتزویر و انتخابات و ما مردم چه کنیم ؟!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ شما بگویید وقتی کمترین اصول اخلاقی در کنار ارزشهای شرعی و قانونی از سوی برخی از مسئولان نه در قدرت که در زندگی شخصی خود هم رعایت نمی کنند ، باز هم با پر رویی هر چه تمامترضمن اینکه مدعی هستند ، بر روش عوام فریبانه و پوپولیستی خود در فریب جامعه اسرار می ورزند ، جز این است که یا مردم را بسیار ابله و بی خرد و ساده می بینند ؟! یا اینکه خود انسان های دریده و بسیار بی شرف و فارق از منویات انسانی هستند که با مردم اینگونه رفتار می نمایند؟!

رسیدن یکشبه به رفاه واشرافیت توسط بخش اندکی از جامعه به واسطه وابستگی به انقلاب ویا نهادهای انقلابی ، سر بر آوردن آقازاده های بی عرضه که جز پز دادن به مادیات وداشته های مفت به دست اورده به هیج دردی نمی خورند و .... را اگر به سادگی بگذریم ، اختلاص های مکررو ادامه دار، شعارهای بدون عمل اصحاب سیاست در بهبه های انتخابات مختلف وکار مثبتی برای مردم نکردنها ، طلبکاری حسن روحانی رئیس دولت تدبیر و امید ، بعد از 3 سال و نیم دروغ گفتن به مردم ، اگر مارا دغ ندهد ، به عنوان یک انسان در شرایطی که وضعیت جامعه را در ابعاد مختلف اقتصادی و معیشتی ، اجتماعی وفرهنگی که هر کدام در بدترین وضعیت خود در بعد از انقلاب است ، آنگاه برگزاری جلسات محفلی وراه اندازی تیم های عملیات روانی برای رسیدن به مجلس و شورای شهر وریاست جمهوری ، آنهم با ترفند هجمه وتخریب ودست زدن به کثیف ترین روش های ممکن ،!! چه توجیهی می تواند داشته باشد؟!

آیا تا کنون از خود پرسیده ایم ، این جریانات سیاسی که هر کدام ، فقط با چند چهره تکراری ، خود را داعیه دار خدمت به مردم می دانند در طول این 30 سال بعد از دوران دفاع مقدس که ازفضای امن جامعه به واسطه خون شهدا سر بر آوردند ، چه اقدام مثبتی برای معیشت مردم واقتصاد کشور انجام داده اند؟! جز اینکه تمام وکمال ، منافع خود را از بیت المال وحق مردم تامین نموده اند و هیجکدامشان وضعیت اسفناک اقتصادی و اجتماعی آحاد مردم را لمس نکرده اند .

چقدر خوب است مردم خود وارد عرصه شوند و سکان عوام فریبی این جریانات را با بصیرت خود به دست گرفته و حول سه محور بسیار مهم وارد کارزار شوند :

شما اگر مردمی بودید که توانستید بارها جامعه را بفریبید ،پس چرا درطول مدت این 30 سال ، کاری برای مردم محروم ، انقلابی و ولایی نکردید ؟!

خودتان سرمایه و دارایی هایتان چقدر است ؟! از کجا آوردید ؟!

چگونه می شود هم خدمت گذار مردم بود وهم برای خود هزاران میلیارد تومان سرمایه ها جمع کرد ؟!

راستی اگر تحریم ها انقدر که شما می گویید ویرانگر بود ، پس شما در این شرایط تحریم چطور شد اینهمه سرمایه را جمع کردید ؟! واین در حالی است که مردم بی نوا در نان خالی سفره شب خود درمانده اند .

چرا به هیج اصول نه شرعی و انقلابی که اصول انسانی در عمل پایبند نیستید ؟! مگر نمی بینید فقر ومحرومیت وگرسنگی در جامعه بیداد وفساد هم در ادامه آن در حال گسترش است ، پس چگونه به زندگی اشرافی وبی دغدغه خود مشغول ، فرزندانتان در انسوی آبها در حال زندگی بی دغدغه خودهستند ؟!!

آقای احمد حکیمی پور عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران که درداستان ترور حجاریان هم به نوعی نامش شنیده می شد ، نمی خواهیم بگوییم چقدر سرمایه دارد واز کجا اورده است؟! ایشان که انقلابی ومدتی هم نیروی امنیتی بوده است و نمی خواهیم بگوییم انقلابی ها اول معضلات مردم را باید ببینند وبعد برای خود ! سرمایه جمع نمایند!! ...... نماینده مردم هم در شورای شهر بوده است ونمی خواهیم از ایشان بپرسیم برای مردم چه کرده اند ؟! و.......

اییشان فقط پاسخ دهند ، اگر واقعا مدافع حقوق مردم هستند و معتقد به آرامش و امنیت جامعه ، با چه جرآتی لیستی که هنوز نه به دار بود ونه به بار و فقط تحت عنوان سوالی بود محرمانه ، به یک آدم رسانه ای مسئله دارتحویل می دهد ؟!
آقای احمد حکیمی پور نمونه ای از خروار از این مسئولان انقلابی و دلسوزی است که علی رغم اینکه خودشان مرفه وبی درد هستند ومعلوم نیست دارایی هایشان از کجا امده است ، وضعیت وحشت ناک ودرد آور معیشتی مردم را می بینند وخیالی هم ندارند ، با دادن همین لیست غیر قانونی ومحرمانه به یکی از عوامل حقوق بگیر رسانه ای خود ، تحمل دیدن همین حد اقل آرامش عمومی جامعه را هم نشان داد که ندارد و بخوبی می دانست که این لیست تا مدتی اذهان عمومی مردم بیچاره را مشوش وتخریب می کند و ..........................

برای هماهنگی مبارزه با حرامخواران ، دزدان بیت المال ، دروغگویان ، آقازاده های انقلابی هزاران میلیاردی و .... به ما بپیوندید وبه ما کمک کنید تا برای مردم محروم وانقلابی قدمی هر چند کوچک برداریم :

سایت خبری تحلیلی هشدارنیوز http://www.hoshdarnews.ir

کانال تلگرامی هشدارنیوز https://telegram.me/hoshdarnews

گروه تلگرامی هشدارنیوز برای تبادل نظر وارائده گزارشات خود

https://telegram.me/joinchat/BmRvmz-z3tmuOYa-BJGRfQ

تماس با هشدارنیوز http://www.hoshdarnews.ir/contact-us-2

کلوپ هشدارنیوز http://www.cloob.com/hoshdarnews.ir

فیسبوک هشدارنیوز https://www.facebook.com/hoshdarnews1395

تویتر هشدارنیوز https://twitter.com/as_hesam+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید: 6613

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید