امروز: شنبه, ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - 26 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 117057
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۲۱
معاون فرماندارتهران از تخریب تخلف پاساژ علاءالدین جلو گیری کرد!!

سلام آقای دکتر قالیباف ؛ پس مدیریت جهادی ات و دستور انقلابیت کجا رفته؟!

بعد از اینکه حکم تخریب طبقه هفتم پاساژ علاء الدین توسط دادستانی جهت اجرا به شهرداری تهران ابلاغ شد ،مدتها می گذرد و خبری از تخریب این تخلف آشکار نشد.

سلام آقای دکتر قالیباف ؛ پس مدیریت جهادی ات و دستور انقلابیت کجا رفته؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ بعد از اینکه حکم تخریب طبقه هفتم پاساژ علاء الدین توسط دادستانی جهت اجرا به شهرداری تهران ابلاغ شد ،مدتها می گذرد و خبری از تخریب این تخلف آشکار نشد.

دیروز در رسانه ها منتشر شد که معاون فرماندار تهران طی نامه ای از تخریب ابن طبقه پاساژ جلو گیری نموده است .

چمران در جلسه شورای شهر تهران ضمن انتقاد به معاون فرماندار، گفت : این نامه سوال‌برانگیز است که خدای ناکرده شاید پشت این نامه چیزی باشد و جای سوال است که معاون فرماندار چرا این نامه را نوشته و در صورتی که حق نگارش آن را نداشته و فرماندار قول داده که این موضوع را پیگیری کند.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه خاطر نشان کرد : شهرداری نباید به این نامه توجه کند و باید براساس حکم دادستانی تخریب این طبقه را در دستور کار قرار دهد.

وی ادامه داد : من نمی‌دانم که چرا شهرداری استخوان لای زخم می‌گذارد چراکه باید هرچه زودتر این موضوع را تمام کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: اگر شهرداری رودربایستی دارد، ما 31 عضو شورای شهر تهران حاضر هستیم کلنگ به دست بگیریم و طبقه اضافه را خراب کنیم.ما بلد هستیم که چه جوری این طبقه را تخریب کنیم تا برای کسی مشکلی ایجاد نشود.

اما نکته ای که انتظار شهروندان تهرانی را از دکتر محمد باقر قالیباف شهردار تهران بالا می برد ، مدیریت بحران هایی است که در مدت مدیریت شهری ایشان در تهران با موفقیت پشت سر گذاشته است واز سویی ایشان مصداق مدیریت جهادی معرفی می شود .

پاساژ علاء الدین که دادستانی محترم تخلفش را ابلاغ ودستور به تخریب داده است ، این قالیباف است که می تواند حرف وحدیث های پشت صحنه جلو گیری از تخریب این تخلف را از سوی معاون فرماندار تهران ، مدیریت نماید و به پیمانکار تخریب دستور جهادی تخریب دهد تا دل مردم در قبال مبارززه با تخلف خشنود شود .+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 4

بازدید: 637

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید