امروز: یکشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - 24 September 2017

آخرین اخبار

اشتراک خبر نامه

پنجره

60 درصد از مردم ایران هیچ وقت کار نمی کنند + نمودار
وزارت کار مقصر اصلی حادثه پلاسکو شناخته شد
سه چالش خطرناک برای ایران کدامند؟
پروژه مشغول سازی مردم کی تمام می‌شود؟
عمق فاجعه طلاق در زمین آقایان روحانی و لاریجانی ها
کد خبر: 114598
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۲۳:۴۱

تصاویر زشت در عزاداری حسینی + تصاویر

به گزارش هشدارنیوز متأسفانه در میان تصاویر شور و حال عزاداری حسینی از جامعه‌ای که در این روزها سراسر تیره پوش شده و راه شهدای کربلا را می‌پوید، تصاویر ناخوشی نیز دیده می‌شود که کمتر مورد توجه‌مان قرار می‌گیرند.

مثل عادت ناخوشایندمان به ریختن زباله که مختص به دهه محرم یا مناسبت های دیگر نیست و در هر مجال دیگری نیز بروز و نمود پیدا می‌کند؛ مثل گردش‌های نوروزی و به شکل ویژه تر، در روز طبیعت؛ عادتی که بسیار برایمان عادی است و به همین دلیل، هر جا بیشتر تردد می‌کنیم، بیشتر نشانه های زشتش را می‌توان دید. 

این بار نیز در طول دهه اول محرم ریختن زباله چهره زشتی به شهرهای کشور داده است. با اینکه در شب شام غربیان شهدای کربلا روشن کردن شمع ها سنتی دیرین بوده و شهرداری ها نیز مکان ها و ظرف های خاصی را برای این کار در نظر گرفته بودند اما متاسفانه  علاوه بر ریختن زباله، شمع ها نیز در ظرف های تعبیه شده شهرداری روشن نشده و شاهد ريخته شدن پارافين شمع بر روی سطوح آسفالت و سطح معابر و پیاده روها بوده ایم. این تصاویر خود گواه درد و رنج بسیار زیاد رفتگران زحمتکش برای پاکسازی معابر شهری است. چه زیبا بود در کنار این شور و حال وصف ناپذیر حسینی، مرتکب گناه بی توجهی به حق الناس نشویم...
+ 1
مخالفم - 1

بازدید: 2614

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید