امروز: یکشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - 28 May 2017

پنجره

نظرتان در مورد این عکس چیست؟
بازار داغ تجمع‌ها؛ مجلس پاسخگو نیست (تصاویر)
شیوع شرم‌آور تجاوز جنسی به پسران نوجوان در افغانستان
ما ریشخند جهانیان شدیم، چرا انکار می‌کنید (تصاویر)
مشاور ۱۲ساله آقای وزیر را خوب بشناسید

اشتراک خبر نامه

آخرین اخبار

کد خبر: 114598
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۲۳:۴۱

تصاویر زشت در عزاداری حسینی + تصاویر

به گزارش هشدارنیوز متأسفانه در میان تصاویر شور و حال عزاداری حسینی از جامعه‌ای که در این روزها سراسر تیره پوش شده و راه شهدای کربلا را می‌پوید، تصاویر ناخوشی نیز دیده می‌شود که کمتر مورد توجه‌مان قرار می‌گیرند.

مثل عادت ناخوشایندمان به ریختن زباله که مختص به دهه محرم یا مناسبت های دیگر نیست و در هر مجال دیگری نیز بروز و نمود پیدا می‌کند؛ مثل گردش‌های نوروزی و به شکل ویژه تر، در روز طبیعت؛ عادتی که بسیار برایمان عادی است و به همین دلیل، هر جا بیشتر تردد می‌کنیم، بیشتر نشانه های زشتش را می‌توان دید. 

این بار نیز در طول دهه اول محرم ریختن زباله چهره زشتی به شهرهای کشور داده است. با اینکه در شب شام غربیان شهدای کربلا روشن کردن شمع ها سنتی دیرین بوده و شهرداری ها نیز مکان ها و ظرف های خاصی را برای این کار در نظر گرفته بودند اما متاسفانه  علاوه بر ریختن زباله، شمع ها نیز در ظرف های تعبیه شده شهرداری روشن نشده و شاهد ريخته شدن پارافين شمع بر روی سطوح آسفالت و سطح معابر و پیاده روها بوده ایم. این تصاویر خود گواه درد و رنج بسیار زیاد رفتگران زحمتکش برای پاکسازی معابر شهری است. چه زیبا بود در کنار این شور و حال وصف ناپذیر حسینی، مرتکب گناه بی توجهی به حق الناس نشویم...
+ 1
مخالفم - 1

بازدید: 2374

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید